UMKE personeli olarak görev yapan Sinan Sula'nın cenazesi, ilk olarak İskenderpaşa Camisi'ne getirildi. Öğlen saatlerinde kılınan cenaze namazının ardından Sula'nın naaşı, Maçka ilçesine bağlı Güzelce Mahallesi'ndeki aile mezarlığına defnedildi. Cenaze törenine, Sula'nın ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu, İl Sağlık Müdürü Hakan Usta, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, UMKE personeli ve sağlık çalışanları da katıldı.

Eski İl Sağlık Müdürü Ve Devlet Hastanesi Başhekimi Zeren Özdirekçi Hayatını Kaybetti! Eski İl Sağlık Müdürü Ve Devlet Hastanesi Başhekimi Zeren Özdirekçi Hayatını Kaybetti!

Sinan Sula, yaklaşık 7 ay boyunca Sinop İl Sağlık Müdürlüğü'nde Sağlık Bilişim Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra Haziran ayında Trabzon'a UMKE personeli olarak atanmıştı. Sula'nın ani vefatı, meslektaşları, ailesi ve sevenlerini üzüntüye boğdu. Olaya duyarsız kalmayan Sinop ve Trabzon'daki sağlık camiası, Sula'nın cenaze töreninde bir araya gelerek acılı ailesine destek verdi.

Editör: Serap