Doktoru Kameralar Önünde Darbe Ettikten Sonra 3. Kez Tahliye Edildi Doktoru Kameralar Önünde Darbe Ettikten Sonra 3. Kez Tahliye Edildi

Hamza Dağ, Sağlık-Sen 2 No'lu Şube tarafından Narlıdere Huzur Evi'nde düzenlenen iftar programına katılarak açıklamalarda bulundu. İzmir'in hak ettiği seviyeye ulaşması için yoğun bir çalışma içerisinde olacaklarını vurgulayan Dağ, kadın sağlığı tarama merkezleri aracılığıyla erken teşhis ve tedavi imkanı sağlayacaklarını ifade etti. Ayrıca, Bağımlılıkla Mücadele ve Rehabilitasyon Köyü projesini hayata geçireceklerini ve mobil diş ve göz sağlığı tırlarını hizmete alacaklarını belirtti.

İlk etapta kent genelinde 100 yeni kreş açacaklarını duyuran Dağ, özellikle sağlık çalışanları için hastanelerin yakınında bulunan kreşlerin 24 saat hizmet vereceğini söyledi. Seferihisar, Urla, Çeşme gibi bölgelerdeki yüksek kira sorununa da değinen Dağ, Büyükşehir Belediyesi olarak uygun fiyatlarla kiralık konutlar sağlayacaklarını ve bu bölgelerde yaşayan memurlara daha uygun konut imkanı sunacaklarını belirtti.

Hamza Dağ'ın açıklamalarına, Cumhur İttifakı Narlıdere Belediye Başkan Adayı Murat Sarman da katıldı.