Temizlik personeli 64 yaşındaki Necla Çiftçioğlu'nun hayatını kaybettiği olay, hastanenin alt katındaki çamaşırhanede gerçekleşti. Çamaşır ütülemek için makineyi çalıştıran Çiftçioğlu'nun boynundaki şalın ütü makinasına takılması sonucu sıkıştığı belirtildi. Arkadaşları tarafından olay yerinde bulunan Necla Çiftçioğlu'nun cansız bedeni, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayın duyulmasının ardından hastane personeli büyük bir üzüntü yaşarken, acil doktorları olay yerine eldi. Ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen Necla Çiftçioğlu'nun hayatı kurtarılamadı.

Eski İl Sağlık Müdürü Ve Devlet Hastanesi Başhekimi Zeren Özdirekçi Hayatını Kaybetti! Eski İl Sağlık Müdürü Ve Devlet Hastanesi Başhekimi Zeren Özdirekçi Hayatını Kaybetti!

Çiftçioğlu, 5 yıldır Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan iki çocuk annesi bir kadındı. Cenazesi otopsi için morga kaldırıldı. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma ise devam ediyor.

Hastane yönetimi ve çalışanları, Necla Çiftçioğlu'nun ani vefatı nedeniyle büyük bir üzüntü içinde olduklarını belirterek, ailesine başsağlığı diledi.

Editör: Serap