Doktor Ece Buse İnce'nin Twitter üzerinden yaptığı paylaşım kısa sürede gündem oldu. Sağlıkta şiddeti önlemek amacı taşıyan bu ilginç yöntem, sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı. İnce, paylaşımının devamında "Ölürsem adımı yeni yapılan hastanelerden birine verirsiniz" şeklinde bir not ekledi.

Devlet Hastanesinde AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı Ve Mitingi Yapıldığı İddia Edildi! Devlet Hastanesinde AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı Ve Mitingi Yapıldığı İddia Edildi!

Paylaşımına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve yetkili kurumları da etiketleyen doktorun bu hareketi, kullanıcılar arasında farklı tepkilere neden oldu. Bazı kullanıcılar, "Neden böyle bir şey paylaştınız?" sorusunu yönelterek eleştirdi, kimileri ise "Bu yöntemle sağlıkta şiddeti önleyemezsiniz" şeklinde düşüncelerini ifade ettiler.

Doktor Ece Buse İnce'nin bu özgün paylaşımı, sağlık çalışanlarına yönelik şiddet konusundaki duyarlılığını ve farkındalık oluşturma çabasını gösterirken, sosyal medyada geniş bir tartışma başlattı.

ece

Editör: Serap