PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Müdürlüğüne Komik Promosyon Teklifi

Karaman İl Sağlık Müdürlüğü mevcut promosyon sözleşmesi devam ettiği halde yeni bir promosyon anlaşması yoluna gitmişti.

Diğer 14.10.2022, 13:06 Cansu Polat
Sağlık Müdürlüğüne Komik Promosyon Teklifi

Karaman’da görev yapan sağlık çalışanları tarafından, sağlık müdürlüğünün taşın altına elini koyması nedeniyle takdir toplayan uygulaması sonrası yeni gelişmeler yaşandı.

Banka promosyonu sözleşmesinin güncellenmesiyle ilgili Bankanın çözüm üretmemesi nedeniyle sağlık müdürlüğü 13 Ekim 2022’de yeni banka promosyon ihalesi yapma kararı alarak takdir toplamıştı.

Edinilen bilgilere göre; 13 Ekim 2022 tarihinde promosyonla ilgili yapılan yeni görüşmelerde Yapı Kredi Bankası’ndan komik bir promosyon tutarı teklifi geldiği öğrenildi.

Bankalarla promosyon için görüşmelerde bulunan Karaman İl Sağlık Müdürlüğüne en yüksek teklifi 15.000 TL ile Yapı Kredi Bankası’nın verdiği öğrenildi.

Yapılan teklifin çok düşük kalması nedeniyle Sağlık Müdürlüğü Komisyonu teklifi kabul etmedi.

Yapı kredi bankası ve diğer bankalarla promosyon tutarı ile ilgili görüşmelerin önümüzdeki günlerde de devam edeceğim öğrenildi.

SAĞLIK MÜDÜRÜ: PERSONELİN MENFAATİNİ GÖZÖNÜNDE BULUNDURDUK

Ekonomik olarak beklenmedik olağanüstü durumların yaşandığı, bunların objektif ve önceden belirlenemeyecek nitelikte bulunması ve değişen koşulların bu sözleşmeyi çekilmeyecek hale getirdiğinin anlaşıldığını söyleyen Karaman İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, Sağlık Müdürlüğü tarafından personelin menfaati göz önünde bulundurularak yeni Banka promosyon ihalesi yapılması kararı aldıklarını açıklamıştı.

Yorumlar (7)
Selma 2 ay önce
Bakanlık isin ici ne girdikten sonra düştüğümüz duruma bak güya bizi savunmak için el attı bankalara geçtiği kıyak ve aradaki farkı kimin yediği ortada ne oldu 40 50 bin tekliflere kaç yıl dünyanın parasını kullanacak verdiği para bumu bankanın yazık ya
gariban memur 2 ay önce
Dalga geçiyorlar artık ti'ye alıyorlar bankalar. PTT Bank ne güne duruyor bunlara hadleri bildirilsin böylece.
hemşire saglık mem 2 ay önce
promosyon girişimleri ön planda tutularak sanki taban ödemelerdeki adaletsizlik unutturulmaya çalışılıyor...yersen
Dr 2 ay önce
Di mi doktor 10 yılı boşuna okuyor gençliğini çöpe atıyor.
Sağlık çalışanları 2 ay önce
Ulan iş Bankası CHP li nere varsa başta belediyerlere promosyon da paraya boğuyor valla 87 çalışana bile 19 bin TL verirken kamu bankaları başta olmak üzere bizlere kaç bin çalışana 21 bintl veriyorlar yazıklar olsun helal olsun CHP ye helal olsun iş Bankası na nasilda destek oluyorlar
Karaman 2 ay önce
15000 cezasız hali. Sözleşme cayma cezasını da çıkınca 26 ay için 5000 lira yapıyor.
Saglikci 2 ay önce
Enayi parasi