Whatsapp‘ta yeni dönem için tarih verildi!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp‘ta insanların korktuğu başlarına gelebilir. Whatsapp’ın da sahibi olan Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg‘ın Whatsapp’a reklam alma düşüncesine sıcak baktığı ve bir sonraki güncellemelerden birinde bunun gerçekleşebileceği iddia edildi.

Whatsapp‘ta yeni dönem için tarih verildi!

TIKLAYIN

Whatsapp bir dönem kullanıcılarından belirli bir kullanım ücreti alıyordu. Ardından bunu da kaldıran uygulama ücretsiz bir şekilde milyarlarca kullanıcıya hitap etti. Herhangi bir reklam da almayan Whatsapp’ın bu kullanımı sağlayabilecek kaynağı nereden bulduğu pek çok kişinin merak konusuydu.

BU SEFER TARİH VERİLDİ

Hollanda’da düzenlenen Facebook Pazarlama Zirvesi’nde sunum halinde paylaşılan özellikler arasında Whatsapp’a reklam alınması da bulunuyor. Sunumda paylaşılan bilgilerde bu reklamların sadece Whatsapp durum kısmının altında görüneceği ve kullanıcıyı rahatsız etmeyeceği söyleniyor. Tarih olarak ise 2020 yılı verilmiş durumda.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER