Sağlık Sen Gençlik Kolları Genel Başkanı Emrah Göztepe tarafından unvan ve branş dağılımlarının duyurulmasının ardından sosyal medya sendikacılığı ile meşhur bir sendika yöneticisinin düştüğü aciz durum gözlerden kaçmadı.

SENDİKACILIĞIN YÜZ KARALARI

Hemşirelik başta olmak üzere Sağlık Bakanlığının yapacağı sağlık personeli alımı ile ilgili unvan bazlı dağılım sayılarını açıklayan Sağlık Sen Gençlik Kolları, Sağlık Bakanlığı’na ataması yapılmadan sendika üyelik formlarına imzalarını alarak sendikacılıkta yüz karası işlere imza atanlara adeta ders verdi.

ÇUVALLADILAR

Sağlık Bakanlığında besledikleri köstebeklerinin değişmesiyle atama bekleyen sağlık personeline duyuracak haberleri dahi kalmayan sosyal medya sendikacıları, Unvan ve branş dağılımları konusunda çuvallayarak rezil rüsva oldular.

Aras Ab 1

Ali Yalçın’a yargı dur dedi! Kuşadası’na lüks villa yaptırmayı akıl edenler.. Ali Yalçın’a yargı dur dedi! Kuşadası’na lüks villa yaptırmayı akıl edenler..

KÖSTEBEK KALMADI, DUYUM DİYE SAĞDAN SOLDAN ÇALDILAR

Paramedik unvanında 1600 kişinin alınacağını duyuran sendika yöneticisi daha sonra gerçek sayıyı Sağlık Sen Telegram Grubundan öğrenerek düzeltme paylaşımı yapmak zorunda kaldı. Aynı sendika yöneticisinin diğer branş dağılımlarını da yine sağlık sen sosyal medya hesaplarından sonra paylaşması gözlerden kaçmadı.

Aras Ab 2-1