Akşam saatlerinde meydana gelen olayda, bir otomobil sürücüsü otoparkın çatısında tehlikeli manevralar yaparken görüntülendi.

Otoparkta Tehlikeli Gösteri

Otoparkın çatısında drift yapan sürücünün o anları, çevrede bulunan bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, drift yapılan alanın çevresinde altı otomobil ve bir motosikletin bulunduğu dikkat çekti.

Güvenlik ve Kamu Hastanesi Güvenliği Sorunu

Hastane otoparkı gibi yoğun kullanılan bir alanda yapılan bu tehlikeli hareketler, güvenlik ve Kamu Hastanesi güvenliği açısından ciddi bir sorun teşkil ediyor.

Eski Başhekim Yardımcısı Muayene Kuyruğunda Herkesi Şaşırttı! Eski Başhekim Yardımcısı Muayene Kuyruğunda Herkesi Şaşırttı!

Olayın ardından hastane yetkilileri ve güvenlik güçlerinin duruma müdahale edip etmediği henüz bilinmiyor.

Vatandaşlardan Tepki

Yaşanan olaya tepki gösteren vatandaşlar, hastane yönetiminin ve güvenlik birimlerinin duruma müdahale etmemesine anlam veremediklerini belirttiler.

Tepkilerden bazıları şu şekilde:

Hastane yönetimi güvenlik birimlerine neden bu durumu bildirmiyor? Hastane üzerinde drift yapılır mı? Hastane orası, hastane!

Burası hastane, ameliyat olanı vardır, ağrıdan sızıdan yatamayanı vardır, orda vefat etmiş birisinin yakınları vardır. Aman rahatsız olmasınlar diye düşünmek yok tabii. Böyle serseriliğe aynen devam.

Sanki orası çok katlı otopark. Otoparkın görevlisi yok galiba.