Sağlık Sen Genel Başkanı Ak Parti Genel Merkezinde!

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bugün Ak Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta'yı ziyaret etti.

Sağlık Sen Genel Başkanı Ak Parti Genel Merkezinde!

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Semih Durmuş, "Konya Milletvekili ve Akparti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Leyla Şahin Usta, Konya Milletvekili Abdullah Ağralı'yı Genel Başkan Yardımcımız Şemsettin Karadağon ve Konya Şube Başkanımız Ahmet Uzunay ve yönetimiyle ziyaret ederek, döner sermaye ve temel sorunlara yönelik talep ve tekliflerimizi paylaştık." dedi.

TIKLAYIN

Bilindiği üzere bir hafta önce Konya Sağlık Sen Şube Başkanlığı seçimi için Konya'da kongre düzenlenmiş Akparti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Leyla Şahin Usta Kongreye katılmıştı. Aynı Kongre'de Genel Başkan Semih Durmuş, Ek Ödemeler Emekliliğe Yansıtılmamalı: Bu Yanlış Bir Talep! açıklamasını Akparti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Leyla Şahin Usta'nın karşısında yapmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 11:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçılar
Sağlıkçılar - 4 ay Önce

Şunların tiplerine hallerine gören zaten hic bir şey elde edemeyeceklerini görür anlar kendilerine faydaları Yok ki sağlık çalışanları na olsun Medine fukaralari gibiler muhteremler hiç ciddiyet varmı Allah aşkına maşAllah nazar değmesin masaya yumruğunu vurup sesini yükseltecek haklarımızı savunacak hiç tıp var mı bunlarda Allah aşkına çay içirip he he deyip göndermişlerdi kendilerini

Zonguldak
Zonguldak - 4 ay Önce

Konya dan vekil olur bu Zonguldak lı anlaşıldı satışa gelmişiz...

Tıbb sekreter 1
Tıbb sekreter 1 - 4 ay Önce

Bende ayda 30000 bin tl alsam ek ödemler emekliliğe yansımasın derim. Tok açın halinden anlamaz ki.

Aisoz24769
Aisoz24769 - 4 ay Önce

Sonuç ( ).
Sadece büyük bir boşluk.

SIRADAKİ HABER