PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Sen Başkanı 25 Bin Liralık İphonuyla İl Müdürüne Talepleri İletti!

Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı , Semih Durmuş ile İl Müdürü ziyareti yaparak sosyal hizmet çalışanlarının beklentilerini paylaştı. Diğer taraftan Başkanın 25 Bin Liralık iPhone 13 Pro telefonu dikkatlerden kaçmadı.

Sendika 26.03.2022, 10:35 26.03.2022, 10:46 Zeynep Elmalı
Sağlık Sen Başkanı 25 Bin Liralık İphonuyla İl Müdürüne Talepleri İletti!

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş bir dizi ziyaret için Hatay'a gitti. Ziyaret kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürüne Hatay Şube Başkanıyla ziyarette bulundu.

Genel Başkan Semih Durmuş'un İl ziyaretleri tüm hızıyla devam ederken son durağı Hatay oldu. Hatay'da bir takım temaslarda bulunan Durmuş, bu kapsamda Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğüne giderek İl Müdürü Ali Sandıkçı'ya sosyal hizmet çalışanlarının talep ve beklentilerini iletti.

Durmuş'un Hatay ziyaretine refakat eden Şube Başkanı'nın iPhone 13 Pro telefonu ise sosyal medya'da sağlıkçıların diline düştü. Şube Başkanının Piyasa değeri peşin 24.999 TL olduğu bilinen iPhone telefonuyla emekçilerin taleplerini iletmesi ise takdirle (!) karşılandı. 

Diğer taraftan 2019 yılında basına yansıyan haberlere göre Memur Sen'e bağlı Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'un 17 bin 340 lira olan maaşının, yüzde 50,4'lük zamla 26 bin 94 liraya yükseltildiği, Durmuş'un ayrıca 800 bin liralık Audi A6 makam aracı ile 13 bin liralık iPhone X telefon aldığı gündeme gelmişti.

İŞTE O HABERLER:

Yorumlar (25)
Hemşire 2 ay önce
250 bin süt veren ineği var siz 25 bin liralık telefona takiliyorsunuz. Daha neleri var bunların...
bio-lojik 2 ay önce
O kadar süt veren bende olsa benim her iki elinde de iPhone olurdu..
Bio-türk 2 ay önce
Hemşire hanım kısaca olayı özetlemiş. Ama ben başkana değil de süt veren şahıslara kızıyorum.
Vatandaş 2 ay önce
Aynen eşek oldukça semer vuran çok olur derler üyeler sağolsun ne paralar kazanıyorlar kendi rahatını düşünen insanlar üyelerini takar mi bir düşünün...
şero 2 ay önce
hatay sağlık sen başkanı felektun göncün şu anki güncel maaşı 24 bin lira.Yemek içmek sendikadan.Altında son model sendikanın aldığı araç.benzin sendikadan o almaycakta 7500 lira maaş alan benmi alacam.Ondan sonra hak hukuk edebiyatları.
bunlar senin eserin üye 2 ay önce
ALLAH sendikaya üye olanları akıl fikir versin ne diyeyim Allah herkese akıl vermiş herkes kendinden sorumlu istifa et bu saltanat son bulsun yok edemem müdür olacak tayin yaptıracam diyorsan sana diyecek lafım yok devam et tam gaz bas gaza
Erdem 2 ay önce
iPhone Pro max o. 25 bin değil 27 bin. Yanlış yazmışsınız
Çalışan 2 ay önce
Yazıklar olsun
att 2 ay önce
bizim oylarımızla krallar gibi yaşayan, zavallılar.
Yasemin 2 ay önce
Ülkede bu kadar aç varken o zaman Cumhurbaşkanı niye sarayda oturuyor.cok saçma bir haber
teo 2 ay önce
Sendikadan nemalanmış arkadaşım Yasemin. kızım sana çok net bişey söyleyecem: SENDEN OLMAZ ..
Cansu 2 ay önce
Haklısın bacım, asgari ücretten biraz fazla hemşirenin hakkını 18 bin lira maaş alan bu sendika ağaları savunabilir ancak.
vay be 2 ay önce
3 taksitle mi almış peşin mi almış
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?