Sağlık-Sen Otel, açıldığı ilk günden itibaren çok sayıda sağlık ve sosyal hizmet çalışanı ile kamu görevlisine ev sahipliği yaptı. Bu özel tesisin misafirlerinin yüzde 85'i Sağlık-Sen üyelerinden oluştu. Bu istatistik, Sağlık-Sen üyelerinin bu konforlu ve merkezi oteli tercih ettiğini gösteriyor.

Sosyal hizmet çalışanları ve kamu görevlileri için özel olarak tasarlanan Sağlık-Sen Otel, Ankara'daki ihtiyaçları karşılamak ve keyifli bir konaklama deneyimi sunmak amacıyla hizmet veriyor. 1 Haziran'dan bu yana gelen 7 bin misafir, otelin kalitesini ve konforunu yakından deneyimleyerek memnuniyetlerini dile getirdi. Bu başarı, Sağlık-Sen Otel'in üyelerine özel olarak sunulan hizmetin ne kadar önemli ve değerli olduğunun bir göstergesidir.

Memnuniyet Oranı Yüzde 90

Üyelerin büyük beğenisini kazanan Sağlık-Sen Otel ile ilgili yapılan anket çalışmasında memnuniyet oranı yüzde 90 çıktı.

Mahmut Faruk Doğan Başkanlarını Dinlemeye Devam Ediyor! Mahmut Faruk Doğan Başkanlarını Dinlemeye Devam Ediyor!

Oteldeki hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Sağlık-Sen Otel Ankara'daki evimiz oldu" yorumunda bulunan üyeler, böyle bir imkanı sundukları için Sağlık-Sen'e teşekkür etti.

otel-1