Bu İki İl İçin Sağlık Müdürlükleri İl İçi Tayin Duyurusu Yayınladı!

Sağlık Bakanlığı Sağlık Personelinin İl İçi Yer Değiştirmesine İlişkin Yönergeye kapsamında Niğde ve Karaman İl Sağlık Müdürlükleri tarafından sağlık personeli il içi tayin duyurusu yayınlandı.

Sağlık Bakanlığı 22.10.2020, 09:22 05.11.2020, 13:56 Güler Sağlam
Bu İki İl İçin Sağlık Müdürlükleri İl İçi Tayin Duyurusu Yayınladı!

KARAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İL İÇİ TAYİN DUYURUSU

İzmir'de Sağlık Personeli İçin İl İçi Yer Değiştirme İlanı Yayınlandı! haberi için tıklayınız.

Karaman İl Sağlık Müdürlüğünce 1 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 371. Maddesi 3.Fıkrası “İl sağlık müdürleri Bakanlığın il düzeyindeki hizmetlerinin etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesinden sorumludur; Bakanlığın düzenlemeleri çerçevesinde il düzeyinde personelin adil ve dengeli dağılımını yapar ve bu amaçla il içinde personel nakil ve görevlendirme işlemlerini doğrudan gerçekleştirir,” hükmü gereğince, Sağlık Bakanlığı Sağlık Personelinin İl içi Yer Değiştirmesine İlişkin 25/02/2019 tarih ve 2833 sayılı Yönergesi doğrultusunda 2020 Yılı Kasım Dönemi İl İçi Yer Değişikliği Ataması yapılacaktır.

Sağlık Müdürlüğü İl İçi Tayin Başvurusu Sonuçlarını Açıkladı! haberimizden Niğde İli Ret Kabul Listesini inceleyebilirsiniz.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğünün Kasım 2020 dönemi iliçi atama kurası ilan detaylarını incelemek isterseniz Bursa'da Sağlık Personeli İçin İl İçi Yer Değiştirme İlanı Yayınlandı! haberimize mutlaka göz atın!

 1. 1- Dönem tayini başvuruları; 22/10/2020 Perşembe günü başlayıp, 27/10/2020 Salı günü saat 17:00’de sona erecektir.

 2. 2- Dönem tayinine İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı tüm Sağlık tesislerinde görev yapan Sağlık Hizmetleri Sınıfı (SHS) personelleri ilan metni doğrultusunda yayınlanan Münhal yerlere başvuru yapabileceklerdir. İlan edilen unvan ve yerler dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır.

 3. 3- Dönem tayinine başvuracak personelin “2020 Yılı Kasım Dönemi Tayini Başvuru Formunu” doldurup yetkili amirine imzalatıp, Başvuru formuna “Hizmet puanıma itirazım yoktur” ibaresini yazıp imzalayarak 27/10/2020 tarihi mesai bitimine kadar İl Sağlık Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine teslim etmesi gerekmektedir. Müdürlüğümüz Evrak Kayıt Birimine 27/10/2020 tarihinden sonra giriş yapan adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Kurumumuza bağlı tüm sağlık personeli hizmet puanını Sağlık Bakanlığı Entegre Kurumsal İşlem Platformu (EKİP) Portal ve e-Devlet üzerinden görebilmektedir

 4. 4- Kura son başvuru tarihi itibariyle aday memurluğu devam eden personel bu kuraya müracaat edemeyecektir.

 5. TIKLAYIN

  5- Sağlık Hizmetlerinin aksamaması ve etkili bir personel planlaması yapılabilmesi için, 27 Ekim 2020 tarihi itibari ile bulunduğu yerde en az 1 (bir) yıl çalışmış olan personelin müracaatları kabul edilecektir.

 6. 6- 27 Ekim 2020 tarihi itibariyle herhangi bir statüde sözleşmeli (657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4-B ve 663 KHK’nın 45/A Maddesine istinaden 4/b li ) olarak çalışan personelin başvuruları kabul edilmeyecektir. Aylıksız izinde olan personelin başvuruları kabul edilmeyecektir.

 7. 7- a) Sözleşmeli Aile Hekimi ve Aile Sağlığı çalışanı olarak görev yapan personel 2020 yılı Kasım Dönemi İl İçi Atama Kurası için müracaatı kabul edilmeyecektir.

  b) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi iken 663 Sayılı KHK ile sözleşme imzalayan personel, bu kuraya müracaat edemeyecektir.

 8. 8- 2020 Yılı Kasım Dönemi Karaman İli İsteğe Bağlı İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası için başvuruda bulunan personelin müracaat evrakları, Atama Komisyonu tarafından incelenerek

İlan Metni İçin  TIKLAYINIZ
Münhal Kadrolar İçin  TIKLAYINIZ
Talep Formu İçin TIKLAYINIZ

NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İL İÇİ TAYİN DUYURUSU

Üst yazı için tıklayınız.

İlan metni için tıklayınız.

İl İçi Münhal Kadrolar

Başvuru için tıklayınız

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
18
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?