Bakanlık 3+1 45/A Sözleşmeli Personeli Kadroya Geçirdi!

Sağlık Bakanlığı 3+1 45/A Sözleşmeli Personelden 3 yıllık süreyi tamamlayanları bugün itibariyle kadroya geçirdi.

Bakanlık 3+1 45/A Sözleşmeli Personeli Kadroya Geçirdi!

22 Mayıs tarihinde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU tarafından yayınlanan yazıyla 663 sayılı KHK'nın 45/A maddesine tabi sözleşmeli personelin memur kadrolarına atanması için yol haritası talimatlandırılmıştı.

663 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 45/A maddesine göre çalışanlardan 3 yıllık çalışma süresini tamamlayıp 657 sayılı kanunun 4 üncü maddesinin (A) bendi kapsamında kadrolu olarak atanma talebine dair dilekçeleri alınan sağlık personelleri, dilekçe ekinde diploma veya geçici mezuniyet belgesi ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu (tek hekim raporu) ve askerlik durum belgesi alınmıştı.

TIKLAYIN

Bakanlık 3+1 45/A Sözleşmeli Personelin Kadroya Geçiş Yazısını Yayınladı! haberi için tıklayınız

663 45/A kapsamında (3+1) görev yapan ve 3 yıllık süreyı tamamlayanlardan talep edenlerin kadroya geçiş atamaları buğün yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2020, 03:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet BEŞİR
Mehmet BEŞİR - 5 ay Önce

Süresiz sözleşmeli personel unutulup gitti. Ama sanmayın uyuduğumuzu. Cevabımız çok net ve sert olacak. Yeri ve zamanını bekliyoruz.

Ahmet amaç
Ahmet amaç - 5 ay Önce

Süresiz sözleşmeli personel olarak 5 yıldır kadro bekliyorum. Benden beter olan var. 6-7 yıldır kadro bekleyen var. En azından bizi de 3+1’e dahil edin dedik görmezden geldiler. Sendikalar fazlasıyla pasif kaldılar. Ailemizden evimizden yurdumuzdan uzak güzel hayırlı bir haber bekliyoruz. Yeter artık. Çok yorulduk.

Serdar   Karahan
Serdar Karahan - 5 ay Önce

Son Anda Bu haktan süresiz sözleşmeli ARKADAŞLARINDA YARARLANDİRİLDİGİ SÖYLENİYOR ARKADAŞLAR PAZARTESİ GÜNÜ SABAHI KURUMLARİMİZDAKİ SENDİKACILAR İLE MÜDÜRLER İLE DERHAL GÖRÜŞELİM.

SIRADAKİ HABER