Cumhurbaşkanı Erdoğan: En Uygun Asgari Ücret Neyse Bunun Kararını Vereceğiz! Cumhurbaşkanı Erdoğan: En Uygun Asgari Ücret Neyse Bunun Kararını Vereceğiz!

Olay sonucunda hastane acil servisi savaş alanına döndü. İddialara göre, Şah Mahallesi Sanayi Caddesi çevresinde başlayan tartışma, sosyal medya üzerinden başlamış gibi görünse de hızla sözlü ve fiziksel bir kavgaya dönüştü. 

İki kişi arasındaki kavga, her iki aile üyesi ve akrabalarının da katılmasıyla büyüdü, sonucunda hastane acil servisi koridorları çatışmanın yeri haline geldi. 

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen çevik kuvvet ekipleri kavgaya anında müdahale ederek kontrol altına alırken, kavgada yaralanan kişiler olay yerine sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Hastane acil servisinde karşılaşan kavgalı taraflar tekrar kavga etmeye başlayınca acil servis polikliniği savaş alanına döndü. Ellerine ne geçirdilerse birbirlerine fırlatıp birbirlerini darp eden kişilere hastane polisi ve özel güvenlik personeli müdahale etti. Hastanede yaşanan kavga nedeniyle acil servisteki bilgisayar ve ekipmanlar zarar gördü. Yaşanan kavga nedeni ile çok sayıda vatandaş muayene olamadan geri döndü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.