Başvurular, internet, mobil uygulama ve Halkbank şubeleri üzerinden kolayca yapılabiliyor. Bu kampanya, memurların maddi ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karşılamalarına destek sağlamayı amaçlıyor.

Kamu çalışanları için sunulan bu finansal fırsat, daha rahat bir maddi planlama ve ihtiyaçların karşılanmasına katkı sağlayacak. Memur ve kamu personeli için bu fırsatı kaçırmamak için Halkbank'ın şubeleri veya dijital kanallarını kullanabilirler.

Yeni kampanya duyuruldu

TRT'deki Memur Zammı 44,89 Olacak Haberi Doğru Hesaplanmadı mı? TRT'deki Memur Zammı 44,89 Olacak Haberi Doğru Hesaplanmadı mı?

Halkbank, memur ve kamu personellerine özel bir kredi kampanyası duyurdu. Kampanyanın en dikkat çekici özelliği, 3 ay erteleme seçeneği sunması. Ayrıca, kredi paketleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Kredi seçenekleri ve vade süreleri değişiklik gösteriyor. 50 bin lira için vade süresi 36 aya kadar, 100 bin lira için vade süresi 24 aya kadar. 100 bin liranın üzerinde kredi talep edenlere ise 12 ay vade seçeneği sunuluyor.

Banka, kredi ile ilgili açıklamasında, “Kamuda çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için cazip faiz oranları ve bütçenize uygun geri ödeme seçenekleriyle sunduğumuz bireysel kredi ürünümüzdür.” İfadelerini kullandı. Ödemeler ise aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da serbest ödemeli olarak yapılabiliyor.

3 ay erteleme imkanıyla kredi fırsatı

Halkbank, kamu personellerine özel olarak sunduğu 3 ay erteleme seçeneğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Kamu personelleri, 50 bin lira kredi kullanarak bu avantajdan faydalanabiliyor ve ödemelerini 36 aya kadar vade seçeneğiyle gerçekleştirebiliyor.

Kredi hesaplamalarına göre, seçilen 36 ay vade seçeneğinde 50 bin lira kredi için aylık taksit tutarı 2 bin 973 lira olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise % 3.75 olup, yıllık faiz oranı % 77.94 olarak hesaplanmaktadır.

Başvuru süreci oldukça kolaydır. Halkbank’ın resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca, en yakın Halkbank şubesine giderek de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

kamuajans