Torpilli Atamayla Gündeme Gelen Sağlık Müdürü Emekli Oldu!

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü görevini 3 yıl süreyle yürüten ve en son eşi Hülya Becerir'i Halk Sağlığı Başkan Yardımcılığı görevine atadığı için eleştiri oklarının hedefi haline gelmesinin ardından yerine Edirne İl Sağlık Müdürü atanan Cengiz Becerir emekliye ayrıldığını duyurdu.

Gündem 06.07.2020, 22:50 06.07.2020, 22:57
Torpilli Atamayla Gündeme Gelen Sağlık Müdürü Emekli Oldu!

Op. Dr. Cengiz Becerir tarafından sosyal medyadan yapılan paylaşımında; Yaklaşık 3 yıldır yürütmekte olduğum Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü görevimden görev sürem dolduğu için bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum.

Eşine Torpilli Atama Haberleriyle Gündeme Gelen Sağlık Müdürü Görevden Alındı! haberi için tıklayınız

Bu kutsi görevlere bizleri layık gören ve çalışmalarımızda da her türlü desteği veren başta TBMM Başkanımız Sayın Mustafa Şentop olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya, Valimiz Sayın Aziz Yıldırım’a, Milletvekimiz Sayın Mustafa Yel’e, Milletvekimiz Sayın Çiğdem Koncagül’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak’a, Süleymanpasa Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt Yüksel’e, AK Parti İl Başkanı Sayın Mestan Özcan’a, Özellikle Pandemi Dönemindeki vefakar çalışmaları dolayısıyla sahada kamu, özel ve üniversite bünyesinde görev yapan Tüm Sağlık Personelimize, İl Sağlık Müdürlüğümüz, İlçelerimiz, Hastanelerimiz bünyesinde başarılı çalışmalar yürüten İdareci Kardeşlerime ve Tekirdağ Halkımıza canıgönülden teşekkür eder; en kalbi şükranlarımı sunarım.

TIKLAYIN

Hepiniz hakkınızı helal ediniz. Benden yana varsa helal olsun.

Sağlık Müdüründen Eşine Torpilli Atama: Maaşı 10 bin lira arttı iddiası! haberi için tıklayınız

Rabbim hepimize muvaffakiyetler nasib eylesin İnşallah.denildi.

OpDr CENGİZ BECERİR

Yorumlar (3)
Yahyalı 4 ay önce
Uzun lafın kısası ,benim torpillerim bunlar bunlar demiş
Bilgin 4 ay önce
Torpilsiz yönetici ataması mümkün mü acaba
Ceyo 4 ay önce
Cumhurbaşkanına neden teşekkür etmemiş demekki ipini Reis çekmiş helal sana Adam gibi adam
17
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?