Sağlık Çalışanı Nöbet Sonu Otobüste Uyuyakalması Gündem Oldu!

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde çalışan Ensar Büyükkaya nöbet sonrası evine giderken uykuya yenik düşmesi sosyal medyada gündem oldu.

Gündem 23.09.2020, 01:32
Sağlık Çalışanı Nöbet Sonu Otobüste Uyuyakalması Gündem Oldu!

TIKLAYIN

Ensar BüyükKaya’nın fotoğrafa sosyal medyada gündem oldu. Mart ayından bu yana koronavirüsle mücadele etmek amacıyla Gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanları yoğun bir şekilde mesai yapmaya devam ediyor.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde hemşire olarak çalışan Ensar Büyükkaya’da yoğun bir mesainin ardından evine giderken toplu ulaşım otobüsünde uyuya kaldı. Bir yolcu tarafından fotoğraflanan sağlık çalışanı personelin mesai dönüşü evine giderken uyuya kalması sağlık çalışanlarının ne şartlar altında çalıştığını bir kez daha gözler önüne serdi. Yorgun olduğu gözlenen sağlık çalışanı yaklaşık yarım saatlik yolu uyuyarak geçirdi.

Yorumlar (4)
Sağlık 1 ay önce
Sağlıkçılar hak ettiğ değeri görmüyor ve de madden manen çökmüş durumda. İş yükleri hafifletilmeli, taban maaşa 1000 tl iyleştirme yapılmalı kalı olmalı
Hangi 1000 TL? 1 ay önce
Hocam ben kendim doktorum.ciplak maaşım 6000tl.hemsire arkadaşlarımın 3500 TL.bu rakamlar kimi kurtarır.en az 2000 TL şart.doner sermaye hemşirelerin hiçbirine,hekimlerin çoğuna zaten dönmüyor.dondugunede kimine 1000 kimine 1000 bin.adaletsiz
Mazlum Şaban 1 ay önce
Yapıldı.Ama sağlıksen başkanı kendisine, yardımcılarına ve şube başkanlarına %80 zam yaptı.Onlara yapılması demek dayak yiyen, şiddet gören,ölen,sendikaya üye olmazsa sürülürsün diye tehdit edilen tüm sağlık personeline yapılmış demek değil mi???????
İNCİ SAYGIN 1 ay önce
BÜTÜN ÖMRÜM BÖYLE GEÇTİ.
11
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?