İyi Parti'den Polis ve Jandarma'dan Covid-19 Salgınında Görev Yapanlara İki Maaş Bayram İkramiyesi Kanun Teklifi!

İyi Parti tarafından TBMM başkanlığına verilen kanun teklifiyle Emniyet Hizmetleri sınıfı ve Jandarma Hizmetleri sınıfında olan memurlardan Covid-19 salgınında aktif görev yapanlara 2020 yılının Ramazan ve Kurban bayramlarında iki maaş Bayram İkramiyesi verilmesi" talep edildi.

İyi Parti'den Polis ve Jandarma'dan Covid-19 Salgınında Görev Yapanlara İki Maaş Bayram İkramiyesi Kanun Teklifi!

İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş tarafından TBMM Başkanlığına verilen 13.04.2020 tarih ve 225 sayılı Kanun Teklifinde 657 Sayılı Devlet Memurlan Kanununda Değişiklik yapılarak Emniyet Hizmetleri sınıfı ve Jandarma Hizmetleri sınıfında olan memurlardan Covid-19 salgınında aktif görev yapanlara 2020 yılının Ramazan ve Kurban bayramlarında iki maaş Bayram İkramiyesi verilmesi" talep edildi.

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, corona virüsü ile mücadelede aktif görev üstlenen polis ve jandarma ekiplerine Ramazan ve Kurban Bayramı'nda iki maaş ikramiye verilmesine yönelik kanun teklifini Meclis Başkanlığı'na sundu. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yokuş,  şu ifadeleri kullandı;

İTİBARLARININ AZALDIĞINI DÜŞÜNÜYORLAR

*Küresel salgın Covid-19'un ülkemizde görülmesiyle birlikte; Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı'nda çalışan kolluk kuvvetlerimiz büyük bir özveri ile milletimizin sağlığı, asayişi ve devletin güvenliği için çalışmaktadır.

TIKLAYIN

*Milletimizin, yurdumuzun ve devletimizin geleceği, ekonomik yönden kalkınması her şeyden önce kolluk kuvvetlerimizin mesleklerinde göstereceği başarıya bağlıdır.

*Polis ve jandarmanın önemli bir kısmı ekonomik ve sosyal durumları nedeniyle toplumdaki itibarlarının azaldığını düşünmektedir. Bununla birlikte bir kısmı ailelerinden ayrı kalmakta bir kısmı da ayrı şehirlerde görev yapmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 15:14

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasna
Hasna - 3 hafta Önce

Bı vatandaş boş konuşma sen saglikcisin diye esnek çalışma sistemiyle çalışıp haftada 2 gün ise giderken polis her gün 12 12 çalışıyor hastaneden çıkan kovidli hastaları polis bırakıyor eve covidli hastaların kavgalarına polis giduyor.saglik personeline saldıran kovidliler oluyor polis geliyor.hem bu salginda dünyanın maaasini alan siz polise jandarmaya verilecek yada verilmeyecek ikramiyeye mi göz diktiniz gözünüz doysun o rahatlığı bilirsiniz siz bizim işi maasinizin iki katına yapmazsınız

engin akar
engin akar - 3 hafta Önce

kahraman oldunuzya 2 ayda ulan polis asker her gün şehit oluyor kimseden tık yok polis asker görevini yapıyorsa sağlıkçıda yapacak bir doymadınız sağlık

bi vatandaş
bi vatandaş - 3 hafta Önce

polisle jandarma bakıyor değil mi covid li hastalara. Sağlıkçı kim ki içişleri bakanlığı sağlık bakanlığından daha fazla n95 dağıtıyor. Alkışlar karın doyurmuyor.

Sezen ural
Sezen ural - 6 gün Önce

Bu süreçte bütün kurumlardan ağır çalıştıkları aşikar adamların kafası 12/12 den kalkmadı bu süreçte ki çalışmalar ödüllendirilmeli

SIRADAKİ HABER