Devlet Hastanesinde Atatürk'e Hakaret

Devlet Hastanesinde temizlik skandalı. Hikmet Elmadağ adlı sosyal medya kullanıcısının yayınladığı resim Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret içeriyor.

Devlet Hastanesinde Atatürk'e Hakaret

Gün geçmiyor ki bir hastane ile ilgili skandal bir paylaşım gelmesin. Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi ile ilgili yemek dağıtım skandalını paylaşmıştık. Aldığımız bilgiye göre hastane yemek dağıtımı ile ilgili soruşturma başlatmıştı. Şimdi yine aynı hastanede bu sefer ülke gündemine oturacak bir skandal meydana geldiği iddia edildi. Hikmet Elmadağ adlı sosyal medya kullanıcısı hesabından aşağıdaki resmi paylaştı. Resimde de görüleceği üzere temizlikçi tuvalet temizlik kontrol çizelgesinde ülkemizin kurucusu ulu önder Atatürkün imzasını taklit ediyor. 

TIKLAYIN

Resmin elmadağ devlet hastanesine ait olduğu ve yücel isimli çalışanın adı olduğu görülüyor. Hikmet Elmadağ adlı sosyal medya kullanıcısının yayınladığı bu resim tam bir facia. Bu iddialar karşısında hastane yönetiminin ise ne yapacağını merakla bekliyoruz. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER