Burası Nevşehir Devlet Hastanesi Önü..

Yoğun kar yağışı sonrası Nevşehir Devlet Hastanesi önündeki kaldırım ve yolların hali bu.

Burası Nevşehir Devlet Hastanesi Önü..

FİB Haber merkezi WhatsApp İhbar hattına gönderilen fotoğrafla şikayetlerini dile getiren vatandaşlar; "Hastanemize tedavi için geldik ama yerlerin durumu malum, gördüğünüz gibi... Bir taraftan düşmemek için mücadele veriyoruz, bir taraftanda ayaklarımız eriyen kar suları ile ıslanıyor diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.

Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle bugün Nevşehir Devlet Hastanesine gelen vatandaşlar, burası gündüz bu şekilde erimiş karlarla, akşamı ise tamamen buz oluyor. Araç parkı yerleri dahil adeta buzla dans ediyoruz. Umarız şehrimizde karla mücadele başlatan Belediyemiz, Hastanemiz önünüde bizahmet görür ve temizlerler diyerek sitemde bulundu.

TIKLAYIN

50 (ELLİ YORUM)

Nevşehir'de yaşamı olumsuz etkileyen yoğun kar yağışı sonrası, vatandaşların mağdur olmaması için Devlet Hastanesi Poliklinikler girişine Nevşehir Belediyesi ekiplerinin biran önce el atması gerekiyor. İşte WhatsApp İhbar hattına Nevşehirli vatandaşların cep telefonundan çekip gönderdiği o fotoğraf aslında herşeyi anlatıyor... 

İşte 13/02/2020 saat 16:00 itibariyle Devlet hastanesi önü...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER