Bu Hastanede Yok Yok: Devlete Küfür, Mesaide İskambil Oyunu! Sağlık Müdürü Uyuyor mu?

Whatsapp Haber Hattımıza gelen bir ihbara göre, Eskişehir Çifteler Devlet Hastanesi Acil Servisinde çekildiği iddia edilen görüntülerde, hastane çalışanları maaş bordroları üzerinden a.. ko. devleti şeklinde küfür ettiği duyulurken bir başka video da ise mesai saatleri içerisinde hastane içerisinde iskambil oyunu oynayan personeller görülüyor.

Gündem 23.01.2021, 13:40 25.01.2021, 18:24 Güler Sağlam
Bu Hastanede Yok Yok: Devlete Küfür, Mesaide İskambil Oyunu! Sağlık Müdürü Uyuyor mu?

saglikpersoneliHABER.NET whatsapp haber ihbar hattına gönderilen videolar Eskişehir Çifteler Devlet Hastanesinde yaşanan skandalı ortaya çıkardı. Hastane yönetiminin aylardır şikayet olmasına rağmen konuya sessiz kaldığı, video çekimlerinin ardından ise göstermelik bir soruşturma açtığı belirtilirken, soruşturmacının "İskambil oyunları oynanmasından rahatsızlık duyduğunuz oldu mu" sorusu yöneltmesi ise şaşkınla karşılandı.

Biz Duyurmuştuk: Devlete Küfür ve Mesaide İskambil Oyunu Cezasız Kalmadı! haberi için tıklayınız

22 Ocak yani dün videoların sosyal medya'da paylaşılmasının ardından gece 23:55 civarında alelacele soruşturma açtığı öğrenilen Başhekimin, konuyla ilgili aylardır yapılan şikayetlere sessiz kalarak olayla ilgilenmediği iddia ediliyor. Acil Serviste görev yapan doktor olduğu iddia edilen personelin DEVLETE vergi kestiği gerekçesiyle küfür ettiği açıkca görülürken, işini yapmayanın sadece Başhekim olmadığı, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünün de görüntülerde yer alan kişileri korumak maksadıyla olayı ört bas ettiği de yine gelen iddialar arasında.

TIKLAYIN


*PROF. DR. UĞUR BİLGE - ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ

Mesai saatleri içerisinde hastanede bir odaya toplanarak "uyku açıyoruz" savunmasıyla iskambil oyunlarının oynanması üstelik bunun sıradan bir durum haline gelmesi hastanede huzursuzluğa yol açtığı bir başka iddia olarak haber merkezimize ulaştı.


*Uzm.Dr. Yahya Kemal BALİBAŞA - ÇİFTELER DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ

Devlete alenen küfürlerin savrulduğu video görüntülerinden sonra, üstelik aylardır devam eden bu başıboşluğa karşılık İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığının herhangi bir işlem yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (14)
Serdar 4 ay önce
Başı pkk lı olan bir yapının mensuplarının devlete rahmet okuyacagınımı düşündünüz 5300 döner almış şükür yok küfür var bu hainlerin kamudan temizlenmesi lazım bunkara 5000 degil 50000 de versen devlete küfredecekler mesele para degil. 2000 lerde ben saglık ocagında tahminen 400 dr 500 uzman cavuş 600 alıyordu uzman cavuş dr lan dr ne yapıyorsun diyordu şimdi ben 5500 dr 20000 alıyor uzman 7000 aradaki lan oayını akp kapattı ama yinede bu insanlar akp yide devletide %50+1 i sevmez siz ne kadar eğitimli olsanızda kazandınız para kadar toplumda etrafda degerlisindir akp doktorlara yaptıgı iyileştirmeyi kimseye yapmadı ama yinede yaranamıyacak
vatandaş 4 ay önce
hepiniz aynısınız doktorlara maaş yetmedi nöbet ücretleri artırıldı o yetmedi sabit verildi o da yetmedi döner verildi
askerle hiçbir şey yapılmadı bu dönemde nerdeyse
vatandaş 4 ay önce
askerlermizin doktorlardan az olduğu bir dönemdeyiz bu nasıl bir saçmalık
askerlerimiz canını versin bizler için doktorlar da iskambil oynasın mesai saatlerinde
Kry 4 ay önce
Tum doktorlara niye salliyosun sen!
tum meslek mensuplari icinde vatan millet sevmeyenler var. 15temmuzdan sonra kac tane polis asker doktor saglikci hapse atildi meslekten atildi.
Haberin icerigiyle maasin donerin ne alakasi var? Doktorun harcadigi emege karsilik maasi gozune batiyosa cozumu basit girersen ossye okursun 6yil.
Doktorlara yapilan iyilestirme diyor. İste bu kafaya erisemiyor doktorlar. sorun burda.
hemşire 4 ay önce
acilen oradaki iskambil oynayan ve devlete küfür eden hekimlerin görevden atılması gerek
5500 döner alıyor buna bile itirazı var bizler 80 kuruş bile alamıyoruz
TC sağlıkçı 4 ay önce
İşte başka kurumların bizim kurumlardan üstün olduğu taraflardan biri budur!! Başka kurumlarda bunu soruşturma açmadan video kayitmi var hemen açığa alma ve ihraç yazısı verirler,Kardeşim devlet demek ülke demek devlete küfür ediyorsan,bu memur olsun amir olsun devletin b...k unu her ayın 15 veya maaş zamanında yemeyeceksin istifanı verip hem devletten hemde ülkeden si.....ir olup gideceksin!! Devlet demek Ali Veli Ayşe Fatma hepimiz demek..
Sağlıkçı 4 ay önce
Devleti kötü yönetirsen millet devlete öfkeli hale gelir,devleti iyi yönetemezsen kimse sizin koyduğunuz kuralları sallamaz
Mhdi 4 ay önce
İyi yönetemez sen sallamazlarmış şu lafa bak 2016 darbesibden önce fetö ve bebek katili PKK lı yönetseydi devleti senin gibi kansız şe....izler aylık 1000 TL maaş alsa gıkı çıkmaz çünkü kan yok devleti iyi yönetemediklerinimi düşünüyorsun şu dakkadan itibaren istifani ver defolup git hatta ülkeden gitsen daha iyi olur!! Klavye erkeği numaranı yaz arayim seni nerde isen geleyim yüzyüze konuşalım??
Mehmet 4 ay önce
Ankarada da eski Zekai Tahir Kadın Doğum un "Kıraathane Ekibi" şimdilerde bir Cemaat üzerinden yönetimde mi hep?? Soruyoruz? Bu Kıraathsne tayfası imana mı geldi?
vatandaş 4 ay önce
doktorun sağlık çalışanın oturduğu yerden para kazandığının kanıtıdır
Seyir 4 ay önce
Bu yönetime komplodur. Boş konuşmayın. Onun bunun maaşıyla dedikodu yapmayın. Birbirinizi kuyuya çekeceğinize, kuyudakileri çıkarın.
sağlıkçı 4 ay önce
bu olay gizlice çekilmiş olduğu belli iftira atmak amacıyla yapılmış
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?