Başhekim Dr. Şeyhmus Göz İstifa Etti!

Şanlıurfa Akçakale Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şeyhmus Göz’ün bugün aldığı bir kararla Başhekimlik görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Başhekim Dr. Şeyhmus Göz İstifa Etti!

TIKLAYIN

2017 yılı Nisan ayında Akçakale Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Dr. Şeyhmus Göz bugün (20.09.2019) aldığı karar ile görevinden istifa ettiği öğrenilirken, Başhekim Dr. Şeyhmus Göz'ün görevinden neden istifa ettiği henüz netlik kazanmadı. Göz’ün yerine gelecek ismin henüz belli olmadığı öğrenildi.

DR. ŞEYHMUS GÖZ KİMDİR?

1988 yılında Şanlıurfa'da doğan Göz, 2006 yılında Mersin Cemile Hamdi Ongun Lisesini tamaladıktan sonra 2013 yılında Kırıkkale Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi görev olarak memleketi Şanlıurfa 112 Komuta Kontrol Merkezi'ne atanan Şeyhmus Göz, kısa süre sonra Acil Birim Sorumluluğuna atandı. 2014-2017 yılları arasında Haliliye İlçe Sağlık Müdürü ve Eyyübiye - Karaköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlerini vekaleten yürüten Göz, 2017 Nisan ayında Akçakale Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine başlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 09:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER