7 Yıllık Hastane Müdürü Mobing Nedeniyle Hastanenin Çatısından Atlamaya Kalkıştı! (2)

Daha önce Servergazi Devlet Hastanesi’nde müdür yardımcı olarak görev yapan A.Y, Acıpayam Devlet Hastanesini çatısına çıkarak iddialara göre uğradığı mobing nedeniyle kendisini çatı katından atmaya kalkıştı. Sağlık çalışanını son anda polisler ikna ederek intihar etmekten vazgeçirildi.

7 Yıllık Hastane Müdürü Mobing Nedeniyle Hastanenin Çatısından Atlamaya Kalkıştı! (2)

Denizli’nin Acıpayam İlçesinde kendisini çalıştığı hastanenin çatı katından atmaya çalışan Acıpayam  Devlet Hastanesi personeli A.Y polisler tarafından ikna edilerek intihar girişiminden vazgeçirildi. 

TIKLAYIN

Daha önce Servergazi Devlet Hastanesi’nde müdür yardımcı olarak görev yapan A.Y bugün öğle saatlerinde mobing gördüğü iddiasıyla Acıpayam Devlet Hastanesi’nin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Polisler tarafından ikna edilen ve intihar girişiminden vazgeçirilen A.Y çalıştığı hastanede Sağlık Müdürü tarafından mobing gördüğünü ve kendisiyle birlikte çok sayıda arkadaşının da mobing gördüğünü iddia etti.

Evli ve çocuk sahibi olan yaklaşık 45 yaşlarındaki A.Y mobiglere dayanamadığını ve bir anda sinir krizlerine girerek intihar girişiminde bulunduğunu iddia etti. Polisler tarafında ikna edilen A.Y hastanenin çatı katından indirildikten sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Acıpayam Devlet Hastanesi’ndeki bu son intihar girişimi ise Denizli’de sağlık personelinin çoğunun mobing uygulamalarından şikayet ederek arka arkaya istifa ettiği gerçeğini akıllara getirdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 08:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Denizli
Denizli - 3 ay Önce

A Denizli sağlıkta çağ atlarken bu gibi olaylar olmaması lazım ama bilemedim sayın vekillerin dikkatine sunarım personelin ne kadar zorda olduğunu görün üzücü bir olay bir daha olmasın saygılarımla

yalnız kurt
yalnız kurt - 3 ay Önce

Ağrı dağı rumuzlu arkadaşa katılıyorum.Personel sağlık müdüründen korktukları için sesleri çıkmıyor.

Ağrı Dağı
Ağrı Dağı - 3 ay Önce

Çok fazlası Iğdır il sağlık müdürlüğü ve Iğdır devlet hastanesinde var.Çalışanlar başka ilçelere sürülmekten korktukları için seslerini çıkaramıyor.

Hemşire
Hemşire - 3 ay Önce

Iğdırdaki mobing hiçbir ilde yoktur.çete kurulmuş haraç vermiyorsan (ispiyoncu değilsen)bitiriyorlar.

Uığy????????
Uığy???????? - 3 ay Önce

O99

Kadriye SÖZERİ
Kadriye SÖZERİ - 3 ay Önce

www.denizliekspres.com.tr

https://www.denizliekspres.com.tr/acipayam-da-sok-intihar-girisimi-mobing-iddiasi/26302/

Emeğe biraz saygı, keşke kaynak gösterme nezaketinde bulunsaydınız bari...

Deniz Sağlık
Deniz Sağlık - 3 ay Önce

https://youtu.be/_2ca1cg1O1M

Deniz Sağlık
Deniz Sağlık - 3 ay Önce

https://youtu.be/WqydI1dKbRU

SIRADAKİ HABER