Nur Açıkel, göğüslerini büyüttürmek için estetik ameliyatı olmaya karar verdi ve Dr. T..S. ile anlaştı. Anlaşmanın ardından, ameliyatın gerçekleştirileceği hastaneye giderek 3 Nisan'da yatışı yapıldı. Ancak, olaylı bir şekilde seyreden ameliyat süreci, genç kadını korkunç bir deneyimle karşı karşıya bıraktı.

Dosyaya yansıyan iddialara göre, ameliyat önlüğü giydirilen Nur Açıkel'in odasına doktor ve asistanı geldi. Ancak, ameliyat öncesi heyecanla sorular sormaya başlayan Nur, doktorun kaba tavırları ve olumsuz tepkileriyle karşılaştı. Yaşadığı korku dolu anlar, genç kadının estetik ameliyat deneyimini kabusa çevirdi.

Bunun üzerine genç kadının yanında refakatçi olarak bulunan kardeşi, ünlü fenomen Yeliz Açıkel ile doktor arasında bu kez tartışma başladı.

DOKTOR, ASİSTANIYLA DÖVDÜ

Fenomen Yeliz Açıkel, agresif tavırlar sergileyen doktora tepki gösterirken tartışmaya doktorun asistanı da dahil oldu.

Yine iddiaya göre, doktor önce fenomene saldırmaya çalıştı. Abla Nur Açıkel, duruma müdahale etmek için araya girdiğinde ise doktor tarafından darp edildi.

Aldığı darbelerle önce sedyeye yığılan kadın kafası ve kolundan yaralandı. Kavga sırasında doktorun asistanı ise fenomen Yeliz Açıkel'e saldırdı.

Taraflar birbirlerine saldırmaya devam ederken, duruma hastanedeki diğer görevliler müdahale etti.

ABLA - KARDEŞ ŞİKAYETÇİ

Ünlü fenomen yaşananları telefonunu alarak videoya çekmeye çalışırken, asistan genç kadının elinden telefonu alarak yere fırlattı.

Hastaneden ayrılan abla-kardeş polis merkezine giderek, kendilerini darp eden Dr. Taha S. ve asistanından şikayetçi oldu.

Başka bir hastaneye başvurarak darp raporu alan mağdur kardeşler ifadelerinde, doktor tarafından darp edildikleri sırada asistanın duruma müdahale ettiğini, darp edilen kardeşinin görüntülerini çekmek istediğinde ise asistan tarafından telefonun kırıldığını anlattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Sabah