PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

İl Müdürü Promosyon Sözleşmesini Tek Taraflı Feshetti!

Mevcut promosyon sözleşmesinin güncellenmesi için Halk Bankası ile yürütülen görüşmelerden sonuç alamayan İl Müdürü promosyon sözleşmesini iptal etti.

Ekonomi 20.09.2022, 20:08 29.09.2022, 12:43 Cansu Polat
İl Müdürü Promosyon Sözleşmesini Tek Taraflı Feshetti!

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yaptığı öğretmenlerin promosyon sözleşmesi güncelleme görüşmelerinde Halk Bankası ile herhangi bir anlaşma sağlanamaması üzerine sözleşmenin tek taraflı fesih edildiği duyuruldu.

Halkbank ile yapılan maaş promosyon sözleşmesinin değişen ekonomik koşullar nedeniyle güncellenmesi için yapılan görüşmelerden herhangi bir sonuç çıkmadı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 20 Eylül 2022 Salı itibari ile sözleşme ve şartname esasları çerçevesinde banka ile yapılan protokolün tek taraflı olarak fesih edildiğini duyurdu.

Bankayla yapılan görüşmelerde 4550 TL’lik güncelleme teklifinin gelmesi üzerine teklifi görüşen Milli Eğitim Müdürlüğü Komisyonu sözleşme ve şartname esasları çerçevesinde sözleşmeyi tek taraflı fesih etme kararı aldı.

Promosyon sözleşmesini fesih edilmesi ile ilgili Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök yaptığı açıklamada, “40 BİN TL, 50 BİN TL ve üzeri verecek bankalar var diyen kardeşlerimizin de yeni yapılacak ihaleye bu bankaları getirmeleri noktasında çağrıda bulunuyorum” dedi.

Yorumlar (11)
konya 2 hafta önce
ey konya sağlık ! çalışanı kayba uğratan geçmiş sözleşmeyi fesh edemeyecek kadar ürkek ve korkaksınız. sözleşmeyi yapan idareciler nerede ? sözleşmeye imza atan sendikanın tahta adamları nerede ? gel de *övme!
Gelirler 2 hafta önce
Niye devlet bankası ile gizli antlaşma mi yaptın sendika başkanı hayırdır.çok dertli gördüm seni
Umutsuz Memur 2 hafta önce
Aynısını Manisa İl Sağlık^tan da bekliyoruz. Çok üzgünüz. Çok büyük bir haksızlığa uğradık. 5 yıllık gibi rekor bir zaman için sadece 18 bin TL'ye anlaşıldı :(
ADANA 2 hafta önce
UYU ADANA UYUUUUUUUUUUUUUUUU.........BİZİM SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ UYUMAKLA GEÇİRİYOR..........................................
ibrahm 2 hafta önce
ses etmeyenler araştırılsın. anlaşmalar geçmişte nasıl yapıldı? karşılığında ne alındı? hediye alanların davranmadığı açık. memurun hakkı memura verilsin
neyi bekliyorsunuz 2 hafta önce
isteyince fesh ediliyor bak. bizimkiler neyi bekliyor ne çıkarları var bu işten
selim 2 hafta önce
Gaziantebi görünce sağlık müdürlüğü zannettim. Milli eğitim imiş. bakalım sağlık müdürüde aynı cesareti gösterebilecekmi..
Sağlık memuru 2 hafta önce
Giresun da sağlıkta liyakatsız yöneticiler olduktan sonra 80 il yapar 81 de hala düşünürler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?