PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Ankara’da Sağlıkçıların Promosyon Görüşmelerinde Gelişme Var mı?

Ankara’da 50 bine yakın sağlık personelini yakından ilgilendiren promosyon sözleşmesinin güncellenmesi ya da iptal edilmesi ile ilgili Sağlık Müdürlüğü’nün yürüttüğü süreçle ilgili son durum. 8400 TL kabul edilecek mi?

Ekonomi 21.09.2022, 23:11 24.09.2022, 01:22 Cansu Polat
Ankara’da Sağlıkçıların Promosyon Görüşmelerinde Gelişme Var mı?

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2019 yılında Ziraat Bankası ile 5 yıllık yapılan promosyon sözleşmesi değişen ekonomik şartlar nedeniyle yenilenmesi talep ediliyor.

Sendikaların ve sağlık çalışanlarının bireysel dilekçeleri ile Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, anlaşma yapılan Ziraat Bankasına gönderdiği promosyon sözleşmesinin güncellenmesi ya da iptal edilmesi ile ilgili resmi yazıya henüz cevap gelmedi. Ancak şifahen promosyon komisyonunu hem Ziraat Bankası hemde diğer Bankalarla görüşmelerini sürdürüyor.

Sağlık müdürlüğündeki Promosyon Komisyonunun Ziraat Bankası dışındaki Yapı Kredi başta olmak üzere diğer bankalarla görüştüğü, Müdürlük yetkililerinin görüşmelerden umutlu olduğu öğrenildi.

Ziraatin 8400 TL Teklifi Kabul Edilmedi!

Sağlık Müdürlüğü Promosyon Komisyonu’nun yaptığı görüşmelerde Ziraat Bankasının 8400 TL artırım teklifi yaptığı biliniyor. Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ise Ziraat Bankası’ndan teklifini yükseltmesini bekliyor.

BANKA: 5 YILLIK ANLAŞMA YAPALIM, 12 BİN LİRA VERELİM!

Edinilen bilgilere göre Ziraat Bankasının 5 yıllık yeni sözleşme yapılması karşılığında 12.000 TL promosyon ücreti ödemeyi teklif ettiği de öğrenildi.

Haberimizin başında da aktardığımız üzere Sağlık Müdürlüğü promosyon komisyonun çalışmalarını devam ettirdiği, henüz herhangi bir sözleşme güncelleme ya da iptal etme gibi alınmadığı öğrenildi.

ANKARA BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM İLLERDEKİ PROMOSYONLA İLGİLİ GELİŞMELERİ ANINDA ÖĞRENMEK İÇİN SİTEMİZİ TAKİP EDİNİZ!

Yorumlar (12)
Emrah 5 gün önce
Şu ziraat kafasından bi kurtulun artık. Tüm illere sesleniyorum adamlar devlet bankasıyız diye döşüyor millete. 1-2 bin çalışanı olan kurumlar 25-30 bin tl promosyon alıyor 50 bin sağlık çalışanından bahsediyoruz hem uzatıp hem 12 bin he mi? Alıp üstüne otursun ziraat. İhalelere bile alınmamalı
aptal erkek 5 gün önce
anasının en akıllı kızı da ziraat
Prm 5 gün önce
Sözleşme 1 sene yapılmalı ve 1 maaşa tekabül etmeli her sene ekonomik koşullar değişiyor çünkü
salağızya 5 gün önce
Zaten yıllık 500 TL gibi bir ücret ödüyor. 3 yıl oldu sanırım ocakta yeni banka ile anlaşsınlar. Tek akıllı onlar gerekirse tazminatını ödesinler kalan 2 yıl için 1000 tl ise herkes öder geçer yeni bankadan daha iyi bir ücret alır.
KingSlayer14 5 gün önce
Nasıl boktan bir şehir bu ankara ya, neden başka bir şehir değil. Sağlık sektöründe çalışanların ankarayı terk etmesi gerek terk
3+1 mağduruu 5 gün önce
4 senenin dolmasını bekliyorum brn
Ankara Adidir 5 gün önce
Fesih tazminatı için 36.500 çıkarmıslar yani 3 yıl önce verdikleri 5700 tl nin karsılıgı bu paraymış. Uyanın be.... Kalan 2 yıl için en az 25 bin tl ödenmesi gerek..
hk 3 gün önce
Ziraat bankasına 5700 tl mevduat yatırsaydım. Bana 36500 tl verirlermi sormaları lazım.
Acil11206 5 gün önce
Sözleşmeye aykırı işlem yapmış banka kredi kartından aidat adı altında para almış, eft işleminden komisyon almış v.b,iyi bir hukukçu ile tek taraflı sözleşme cezasız bir şekilde fesih edilebilir,banka da bu kurnazlıkla bi tarafının üstüne oturur.
Ali ihsan YILMAZ 4 gün önce
Hiç değilse yıllık bir maaş olmalı bence.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?