Hastane Başhekim, Başhekim Yardımcısı Maaşları Ağustos 2019

Sağlık Bakanlığına bağlı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Genel Hastane, Eğitim Araştırma Hastanesi, ADSM, İhtisas vb. hastanelerin yönetimi yürüten başhekimlerin maaşları ne kadar? Profesör, Doçent, Uzman Tabip, Tabip gibi ünvanlara göre farklılık gösteren ek ödeme tutarlarının yanında birde sözleşme ücreti olarak maaş alan yöneticilerin Ağustos 2019 dönemi maaşlarını incelemeye alarak, ziyaretçilerimizin bilgisine sunuyoruz.

Hastane Başhekim, Başhekim Yardımcısı Maaşları Ağustos 2019

Malumunuz üzere Başhekimler sadece uzman tabip yada profesörler arasından seçilmiyor. Hastanenin niteliğine göre, Doçent yada tabip’de başhekim olabiliyor. Dolayısıyla in ünvanları da aldıkları yönetici maaşlarını doğrudan etkiliyor. Örneğin, Prof. ve Doç. ünvanına sahip bir başhekim ile Uzman Doktor olan başhekim arasında aldıkları ek ödeme yönünden belirlenen katsayılardan dolayı farklılıklar oluşuyor. Profesör ve Doçent ünvanlı Başhekimlerle, Uzman Tabip ve Tabipler, Uzman Diş Hekimi ve Diş Hekimlerin 15 Ağustos 2019 tarihi itibariyle aylık net maaş ve net döner sermaye (ek ödeme) miktarlarına ilişkin bilgilere aşağıdaki bordro örneklerinden ulaşabilirsiniz.

İl Sağlık Müdürlükleri Tepe Yöneticilerinin Maaş Ve Ek Ödemeleri – İl Sağlık Müdürü – Başkan – Başkan Yardımcısı –Uzman Maaşları ve Ek Ödemeleri (Ağustos 2019) haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 08:51

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER