İl Sağlık Müdürlükleri Tepe Yöneticilerinin Maaş Ve Ek Ödemeleri – İl Sağlık Müdürü – Başkan – Başkan Yardımcısı –Uzman Maaşları ve Ek Ödemeleri (Ağustos 2019)

Sağlık Camiası tarafından sözleşmeli yöneticilerin maaşlarını eleştirile dursun, Başta Sosyal medya platformları olmak üzere bir çok mecrada tartışma konusu olan sözleşmeli il sağlık müdürü, başkan maaşı, başkan yardımcıları maaşı, uzman maaşları ile İlçe Sağlık Müdürü maaşları ne kadar? ek ödemeleri kaç lira alıyorlar? Soruları en çok merak edilen konuların başında geliyor. Profesör veya doçent olan ile uzman tabip ile tabip olan ünvanlara göre farklılıklar gösteren yönetici maaşlarının Ağustos 2019 dönemi itibariyle güncel tutarlarını yayınlıyoruz. Peki 2019 Ağustos sözleşmeli sağlık müdürü, başkanı, başkan yardımcısı, ilçe sağlık müdürü ile uzman maaşları ne kadar? Ek ödeme ücretleri kaç lira? İşte merak edilen detaylar...

İl Sağlık Müdürlükleri Tepe Yöneticilerinin Maaş Ve Ek Ödemeleri – İl Sağlık Müdürü – Başkan – Başkan Yardımcısı –Uzman Maaşları ve Ek Ödemeleri (Ağustos 2019)

Ağustos 2019 maaş dönemi için Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı İl Sağlık Müdürlükleri bünyesinde sözleşme imzalamış olan, İl Sağlık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, Başkan, Başkan Yardımcısı, Uzmanların Maaş ve Ek Ödemeleri hesaplarına yattı. Tepe yönetiminin sözleşmeli maaş ücretleri hakkında haber merkezimizin yaptığı araştırma sonucunda elde ettiğimiz tutarlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tablolarda maaş ve ek ödeme tutarlarını ayrı ayrı gördüğünüz araştırmamızda, vergi dilimi uzmanlar haricinde İl Sağlık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, Başkan, Başkan Yardımcısı gibi ünvanlar için %37 olarak hesaplanmış, bekar ve eş-çocuk yardımı almayan yönetici maaşları hesaplaması yapılmıştır.

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 08:52

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER