PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Çalışma Bakan Yardımcısından EYT Açıklaması: Sürprizimizi Bekleyin!

Memleketi Yozgat'a ziyaretten bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal EYT konusunda ilginç bir açıklamada bulunarak aralık yada ocak başındaki sürprizimizi bekleyin dedi.

Ekonomi 10.04.2022, 20:23 11.04.2022, 15:12 Cansu Polat
Çalışma Bakan Yardımcısından EYT Açıklaması: Sürprizimizi Bekleyin!

Ak Parti İl Binasında basın mensuplarına gündeme dair açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal, en çok merak edilen hatta sizlerinde belki merakla beklediği EYT konusu var diyerek "Gündemimizde yok şimdilik. Yani hükümetimizin gündeminde Bakanlığımızın gündeminde yok." ifadelerini kullandı.

Bakan Yardımcısı Soysal daha sonra ise kafaları karıştıran açıklamaya imza atarak gündemimizde yok ama "bu yılın sonunda aralık ayında ya da ocağın başında süprizimizi bekleyin diyoruz" dedi.

SÜRPRİZİMİZİ BEKLEYİN DİYECEKSİNİZ

Parti Teşkilatındaki yöneticilere seslenen Bakan Yardımcısı Soysal, EYT'yi soranlara "aralık ayında ya da ocağın başında süprizimizi bekleyin diyoruz" böyle cevap vereceksiniz dedi. Konuşmasına diğer türlü bir açıklama yapmasının hem siyaseten hem de diğer türlü etik olmayacağını vurgulayan Ertuğrul Soysal, "Ama Allah nasip ederse o gün geldi mi de irade koymaya gayret edeceğiz. Yani oraya da dokunacağız o hususa da dokunacağız." dedi.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Soysal: Sözleşmeli Personele Bu Yıl Kadro Vereceğiz! - TIKLAYINIZ


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının çalıştığıın belirten Bakan Yardımcısı Soysal, "2023’e giderken en çok siyasete seçime katkı verecek bakanlıklardan birisi çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığı" dedi.

Yorumlar (13)
Edddrg 1 ay önce
2023 secimi icin eyt lilere az da olsa biseyler yapacagiz diyerek ne kadar asagiladiginizi
Vatandaş 1 ay önce
Daha dune kadar eyt olayına asla onay vermeyeceklerini söyleyenler bu gün secimde sıkıntıya düseceklerini görünce nasılsa ters köşe yapıyorlar...Valla 2023 sonrası kabus olacak su an hesapsız bir sürü maddi işler yapılıyor ve secim için ülke ekonomisi çöküyor...yine olan biz vatandaşa olacak bunun bedeli bize odetilecek
Memur 1 ay önce
2023bte zaten yüzde yetmişi emekliliği hakediyormuş, yaptık demek için yapacaklar, kalanlara da bir iyilik!!! düşünürler artık, inşAllah 2223 e kalmaz
MEMUR 1 ay önce
Eyt lutuf değil.Bizden gasp ettiğiniz hakkımız.
Aslan 1 ay önce
Saglık personeline verdiğiniz müjde gibi bir haber verin lütfen. İçi boş. Zaten öyle yapacaksınız. Müjde vermiş gibi yapıp, vermeyeceksiniz
Serkan 1 ay önce
Siz de sandıktan çıkacak sürprizi beklersiniz o zaman ????
sağlıkçı 1 ay önce
Bu demektir ki, sandık zorlu olacak. günaydııınnnnnn
dr 1 ay önce
doktorlara verilen zam yerine oradaki parayı nereye kullanıyorlar
sağlıkçı 1 ay önce
umut tacirliğini iyi öğrendiler yalnız bunlar ha. gerçi 2023 te nasıl çıkıp sokaklara oy isteyecekler. misal halk ekmek kuyruğundakilere gidip ne dicekler.
Oya 1 ay önce
Bİ PARMAK BAL
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?