Banka Promosyonunda Erzurum 4 Bin 104 Lirayla Rekor Kırdı!

3 yıllık yapılan anlaşmalar içerisinde Bugün Batman’da rekor ücretle ihale tamamlanmıştı. Batman'ın ardından banka promosyonunda Erzurum’da aynı başarıyı yakalayarak 4 Bin 104 liralık anlaşmayla sağlık çalışanlarının yüzünü güldürdü.

Ekonomi 13.11.2019, 18:44 14.11.2019, 16:50 Fatih
Banka Promosyonunda Erzurum 4 Bin 104 Lirayla Rekor Kırdı!

İhaleyle ilgili Erzurum Sağlık-Sen’den yapılan açıklamada;

TIKLAYIN

Yetkili sendika SAĞLIK SEN olarak uzun zamandır yürüttüğümüz çalışmalar ve görüşmeler sonucu bugün yapılan ve yetkili sendika SAĞLIK SEN olarak katıldığımız Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyon Ihalesini 3 yıllık anlaşma ve tek seferde peşin ödeme olarak 4104 TL tutar üzerinden Ziraat Bankası kazanmıştır.

SAĞLIK-SEN: ANKARA SAĞLIK MÜDÜRÜ BANKA PROMOSYONU İHALESİNİ İPTAL ETSİN Haberimiz İçin tıklayınız.

Gerek ihale öncesi süreçte gerekse bugün yapılan ihale sürecinde göstermiş oldukları yoğun çabadan dolayı İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Gürsel BEDİR ve Sağlık Müdürlüğü yetkililerine, Şube Başkanımız Abdullah DUMAN'a, ihalede son dakikaya kadar kalarak fiyatı yükselten Akbank yetkililerine ve ihaleyi kazanan Ziraat Bankası yetkililerine TEŞEKKÜR ediyoruz.

Çalışanlarımız adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yaparsa SAĞLIK SEN yapar dedik ve yaptık. Bizi izlemeye ve desteklemeye devam edin.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (2)
Sezer albayrak 1 yıl önce
Bu promosyondan sürekli işçi kadrosundakilerde yararlanabiliyormu
2351 KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI. 1 yıl önce
SAYIN BAŞKAN 7 YILDIR MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU ÇALIŞANLARIN FERYADINA NEDEN KULAK TIKANILDI.HADİ YAPSIN SAĞLIK SEN 7 YILLIK HAKKIMIZI TELAFİ ETSİN MADDİ MANEVİ KAYBINIDA DİYELİMKİ YAPARSA SAĞLIK SEN YAPAR.BANKA MECBUREN ÇALIŞANIN SIRTINDAN KAZANÇ SAĞLADININ PAYINI VERİYOR.
10
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?