Banka Promosyonunda Erzurum 4 Bin 104 Lirayla Rekor Kırdı!

3 yıllık yapılan anlaşmalar içerisinde Bugün Batman’da rekor ücretle ihale tamamlanmıştı. Batman'ın ardından banka promosyonunda Erzurum’da aynı başarıyı yakalayarak 4 Bin 104 liralık anlaşmayla sağlık çalışanlarının yüzünü güldürdü.

Banka Promosyonunda Erzurum 4 Bin 104 Lirayla Rekor Kırdı!

İhaleyle ilgili Erzurum Sağlık-Sen’den yapılan açıklamada;

TIKLAYIN

Yetkili sendika SAĞLIK SEN olarak uzun zamandır yürüttüğümüz çalışmalar ve görüşmeler sonucu bugün yapılan ve yetkili sendika SAĞLIK SEN olarak katıldığımız Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyon Ihalesini 3 yıllık anlaşma ve tek seferde peşin ödeme olarak 4104 TL tutar üzerinden Ziraat Bankası kazanmıştır.

SAĞLIK-SEN: ANKARA SAĞLIK MÜDÜRÜ BANKA PROMOSYONU İHALESİNİ İPTAL ETSİN Haberimiz İçin tıklayınız.

Gerek ihale öncesi süreçte gerekse bugün yapılan ihale sürecinde göstermiş oldukları yoğun çabadan dolayı İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Gürsel BEDİR ve Sağlık Müdürlüğü yetkililerine, Şube Başkanımız Abdullah DUMAN'a, ihalede son dakikaya kadar kalarak fiyatı yükselten Akbank yetkililerine ve ihaleyi kazanan Ziraat Bankası yetkililerine TEŞEKKÜR ediyoruz.

Çalışanlarımız adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yaparsa SAĞLIK SEN yapar dedik ve yaptık. Bizi izlemeye ve desteklemeye devam edin.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 16:50

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezer albayrak
Sezer albayrak - 9 ay Önce

Bu promosyondan sürekli işçi kadrosundakilerde yararlanabiliyormu

2351  KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI.
2351 KİŞİ SINAV KAZANDI ATAN MADI. - 9 ay Önce

SAYIN BAŞKAN 7 YILDIR MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU ÇALIŞANLARIN FERYADINA NEDEN KULAK TIKANILDI.HADİ YAPSIN SAĞLIK SEN 7 YILLIK HAKKIMIZI TELAFİ ETSİN MADDİ MANEVİ KAYBINIDA DİYELİMKİ YAPARSA SAĞLIK SEN YAPAR.BANKA MECBUREN ÇALIŞANIN SIRTINDAN KAZANÇ SAĞLADININ PAYINI VERİYOR.

SIRADAKİ HABER