Yaşanan bu gelişmeye göre, Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Özcan Pişkin ve Başmüdürü İhsan Öztunç'un istifa kararı aldıkları öğrenildi. Alınan bilgilere göre, her iki yönetici de 15 Aralık tarihi itibariyle yıllık izin alacak ve izin sürecinin ardından görevlerinden ayrılacakları iddia edildi.

Milletvekili: Seçimler Olalı 9 Ay Geçti Fakat 3600 Ek Göstergeye Dair Hiçbir Gelişme Olmadı! Milletvekili: Seçimler Olalı 9 Ay Geçti Fakat 3600 Ek Göstergeye Dair Hiçbir Gelişme Olmadı!

İddialara göre Prof. Dr. Özcan Pişkin ve İhsan Öztunç'un istifalarının ardındaki nedenler henüz netlik kazanmazken, bu ayrılığın ardından her iki ismin özel sektörde bilişim ve enerji sektörlerinde yeni projelere imza atmak üzere çalışmalara başlayacakları öğrenildi.

Hastane yönetiminden yapılan açıklamada, Prof. Dr. Özcan Pişkin ve İhsan Öztunç'un ayrılıklarıyla ilgili detaylı bilgilerin kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi. Öte yandan, bu değişikliğin hastane personeli ve sağlık hizmetlerine nasıl yansıyacağı konusunda meraklı bekleyiş sürüyor.

Editör: Serap