Sağlık Müdüründen Son Dakika Kararı: Başhekimleri Görevden Aldı!

"Balıkesir Sağlık Müdürlüğünde neler oluyor" başlığıyla yerel gazetelere düşen habere göre, görevinden alınan Başhekimlerin yerine Karadenizliler mi getirilecek sorusu yöneltildi.

Atamalar 13.07.2020, 16:37 14.07.2020, 10:46
Sağlık Müdüründen Son Dakika Kararı: Başhekimleri Görevden Aldı!

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Başhekimi Adil Ozan Gökuç ile Balıkedir Devlet Hastanesi Başhekimi İlyas Yıldıran İl Sağlık Müdürlüğü tarafından görevlerinden el çektirildiği iddia edildi.

Başhekim Kirli Siyasete Kurban Gitti! haberi için tıklayınız

Sözleşme takvimini incelemek için buraya , en son sözleşme imzalayan sağlık müdürleri haberi içinde buraya tıklayınız. 


*
Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ - Balıkesir İl Sağlık Müdürü 
 

FEVZİ YAVUZYILMAZ KİMDİR?

İl Sağlık Müdürümüz 1973 yılında Trabzon Vakfıkebir’de doğdu. Karadeniz Teknik  Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği alanında Yüksek Lisans yaptı. Rize, Ankara ve Trabzon’da Acil Servis Hekimi ve Aile Hekimi olarak çalıştı. Trabzon’da birçok spor organizasyonunda  yönetici olarak görev aldı.

TIKLAYIN


Sağlık Müdürümüz 2010 yılında Trabzon/Düzköy Devlet Hastanesi Kurucu Başhekimi, 2012 yılında Trabzon/Akçaabat Kurucu İlçe Sağlık Müdürü, 2014 yılında Trabzon/Ortahisar Kurucu İlçe Sağlık Müdürü, 2016 yılında Aydın Halk Sağlığı Müdürü, 2017 yılında Gümüşhane İl Sağlık Müdürü ve son olarak 31/10/2017 tarihinden itibaren Aydın İl Sağlık Müdürü olarak görev almıştır.

22/05/2019 tarihinden itibaren Sağlık Bakanlığımızın takdirleriyle Balıkesir İl Sağlık Müdürü olarak atanan Müdürümüz, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar (5)
Sağlıkcı 4 ay önce
Helal olsun size sayın müdürüm her ile sizin gibi müdürler lazım yumruğunu masaya sert vuran siyasetçileri takmayan liyakat li müdürleri heryerde görmek istiyoruz örnek müdürümüz sn Fevzi YAVUZYILMAZ
Balıkesir kaybetti 4 ay önce
Adil Ozan gökuç gibi yönetici zor bulursunuz
Balık esir 4 ay önce
Evet ne yazıkki sendika İLE il başkanına yanlış bilgiler vererek olduk olmadık atamalar yapıldı. Sendika bize sorulmadı, il müdürü siyasilerin talebi doğrultusunda atama yapıldı, siyasiler bize sorulmadı deyip bir birlerine topu atmaya çalışıyor. İdarecilik tecrübesi olmayan sendika listesi il başkanına yutturularak sözleşme imzalatıldı. Sonuç balıkesir sağlığı 10 yıl daha geriye. Destek başkanı Trabzonlu yeni Başkan yardımcısı Artvinli ve daha kimler kimler. Koskoca şehirde eğitim araştırma hastanesi yokken sendika siyaset ve il müdürü nelerle uğraşıyor
... 4 ay önce
YA BU SENDİKA NİYE ATAMALARA KARIŞIYOR NE HADDİNE
MÜDÜR EKİBİNİ TABİKİ KURACAK
ARKASINDAN KUYU KAZANI MI BIRAKACAK
Filiz 4 ay önce
VAllahi fevzi bey severim gerçekten adam liyakat sahibi bırakında adam kendi ekibini kursun ben buna müdür derim burdan fevzi beye selamlar erzurumda orhan bey beni duvara çarpmışken bu adam ben aydına geldiğimde yardımcı olmuştu adamın insanlık yönü güzel insanları bilip bilmeden eleştirmenin
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?