Sağlık Müdürlüğünde Deprem! Başkan - Başkan Yardımcısı ve Başhekim Görevden Alındı!

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünde büyük değişimin startı verildi. Buna göre Sağlık Hizmetleri Başkanı, Başkan Yardımcılığı ve Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi görevden alındı.

Atamalar 14.10.2019, 20:31 15.10.2019, 10:47 Güler Sağlam
Sağlık Müdürlüğünde Deprem! Başkan - Başkan Yardımcısı ve Başhekim Görevden Alındı!

Fatih Mehmet Velibeyoğlu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Başhekimliğine Atandı! haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nun olduğu İstanbul’da, Sağlık Hizmetleri Başkanı olan Uz. Dr. Kemal Tekeşin görevden alınırken, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Yusuf Akdoğan’ında istifasının alındığı öğrenildi. Sağlık Müdürlüğünde bunlar yaşanırken, Silivri Devlet Hastanesi Başhekim olan Uzm. Dr. Fatih Velibeyoğlu’da görevden alınan bir başka isim oldu.

KEMAL TEKEŞİN SİLİVRİ DEVLET HASTANESİNE BAŞHEKİM OLDU!

Fatih Velibeyoğlu’nun yerine Silivri Devlet Hastanesine Sağlık Hizmetleri Başkanı olan Uz. Dr. Kemal Tekeşin’in sözleşme imzaladığı öğrenildi. Sağlık Hizmetleri Başkanı olan Uz. Dr. Kemal Tekeşin Genel Sekreterlik döneminde Bakırköy Bölgesi Genel Sekreteri olarak görev yapıyordu. 

Sağlık Müdürlüklerinde son aylarda yapılan değişimin rüzgarı İstanbulu vurdu. Sağlık Bakanlığının İstanbul İl Sağlık Müdürlüğündeki değişimi devam ettireceği öğrenildi.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Durmuş Yalçın 2 yıl önce
Bu sistem çok saçma ve onur kırıcı. Sözleşmeli idarecilik nedir ya İnsanları idareci olarak atıyorsunuz daha sonra ya görevini kötüye kullandığı için ya siyaseten ters düşüldüğü için ya sendikalar baskıyla yada idarecinin liyakati uymadığı için istifasını istiyorsunuz Sonra da git tahlil yap git röntgen çek git serum tak deniyor. Eski sistem idarecilik sistemi gelmeli Liyakate göre-sınavla idareciler atanmalı Başhekimlik hariç tüm idari birimler kadrolu olmalı. 4+1 şeklinde il dışı rotasyonlu olmalı...
Arzu 1 yıl önce
Kemal Tekesin her yönüyle bu sistemde gorevi ne olursa olsun yönetici olmaması gereken biri. Hekimligini yaparsa daha faydalı olabilir.
33 2 yıl önce
Darısı Mersine inşAllah. Nedenlerinden en küçüğünden bahsedeyim, gerisini siz siz anlayın..bakablıkca kadrosu dahi olmayan birim sorumlularından kimisi bırakın denetleme yapmayı bizatihi kendileri kurumun aracıyla bayram tatiline çıkar. İkinci eşine günlük kullanımına araç ve soför tahsis eder. Yetinmeyip il dışına gezmeye götürür.mahiyetindekilere olmayan mesai ücreti yazıp ücretleri kendilerinden alır. Ayrıca kredi kartı borcunu ödetir.vs VS. İlimizde bu gibi örnekler oldukça fazla. Bunlar idarecileri tarafından bilinmekte ancak hiç Bi işlem yapılmamaktadır. En üzücü tarafıda bu.
Erol 2 yıl önce
Silivri başhekimi fatih velibeyoglu görevden alınmamış.görev değişikliği yaparak mimar sinan devlet hastane bbashekimi olarak atanmistir
Ah ah 2 yıl önce
Makama doymadiniz gittiniz.anladimki bu kafadan hic bir sey olmaz. Adami gorevden aliyorsunuz. Sonra duyuyoruzki ayni adam 1 ay gecmeden baska bir ilde baska bir gorevde. Devletin hafizasi yokmu arkadas. Basarisiz yada parellelden sundan bundna gorevdena linan birisi tekrar ayni goreve nasil gelir. Boyle memleketmi yonetilir. Birde sagliktaki parelel senrika cemaat hala duruyor.
keşke 1 yıl önce
İl müdürü de istifa etseymiş
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?