Sağlık Müdürlüğünde Deprem! Başkan - Başkan Yardımcısı ve Başhekim Görevden Alındı!

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünde büyük değişimin startı verildi. Buna göre Sağlık Hizmetleri Başkanı, Başkan Yardımcılığı ve Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi görevden alındı.

Sağlık Müdürlüğünde Deprem! Başkan - Başkan Yardımcısı ve Başhekim Görevden Alındı!
banner71

Fatih Mehmet Velibeyoğlu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Başhekimliğine Atandı! haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nun olduğu İstanbul’da, Sağlık Hizmetleri Başkanı olan Uz. Dr. Kemal Tekeşin görevden alınırken, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Yusuf Akdoğan’ında istifasının alındığı öğrenildi. Sağlık Müdürlüğünde bunlar yaşanırken, Silivri Devlet Hastanesi Başhekim olan Uzm. Dr. Fatih Velibeyoğlu’da görevden alınan bir başka isim oldu.

KEMAL TEKEŞİN SİLİVRİ DEVLET HASTANESİNE BAŞHEKİM OLDU!

Fatih Velibeyoğlu’nun yerine Silivri Devlet Hastanesine Sağlık Hizmetleri Başkanı olan Uz. Dr. Kemal Tekeşin’in sözleşme imzaladığı öğrenildi. Sağlık Hizmetleri Başkanı olan Uz. Dr. Kemal Tekeşin Genel Sekreterlik döneminde Bakırköy Bölgesi Genel Sekreteri olarak görev yapıyordu. 

Sağlık Müdürlüklerinde son aylarda yapılan değişimin rüzgarı İstanbulu vurdu. Sağlık Bakanlığının İstanbul İl Sağlık Müdürlüğündeki değişimi devam ettireceği öğrenildi.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 10:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Durmuş Yalçın
Durmuş Yalçın - 12 ay Önce

Bu sistem çok saçma ve onur kırıcı. Sözleşmeli idarecilik nedir ya İnsanları idareci olarak atıyorsunuz daha sonra ya görevini kötüye kullandığı için ya siyaseten ters düşüldüğü için ya sendikalar baskıyla yada idarecinin liyakati uymadığı için istifasını istiyorsunuz Sonra da git tahlil yap git röntgen çek git serum tak deniyor. Eski sistem idarecilik sistemi gelmeli Liyakate göre-sınavla idareciler atanmalı Başhekimlik hariç tüm idari birimler kadrolu olmalı. 4+1 şeklinde il dışı rotasyonlu olmalı...

33
33 - 12 ay Önce

Darısı Mersine inşAllah. Nedenlerinden en küçüğünden bahsedeyim, gerisini siz siz anlayın..bakablıkca kadrosu dahi olmayan birim sorumlularından kimisi bırakın denetleme yapmayı bizatihi kendileri kurumun aracıyla bayram tatiline çıkar. İkinci eşine günlük kullanımına araç ve soför tahsis eder. Yetinmeyip il dışına gezmeye götürür.mahiyetindekilere olmayan mesai ücreti yazıp ücretleri kendilerinden alır. Ayrıca kredi kartı borcunu ödetir.vs VS. İlimizde bu gibi örnekler oldukça fazla. Bunlar idarecileri tarafından bilinmekte ancak hiç Bi işlem yapılmamaktadır. En üzücü tarafıda bu.

Arzu
Arzu - 11 ay Önce

Kemal Tekesin her yönüyle bu sistemde gorevi ne olursa olsun yönetici olmaması gereken biri. Hekimligini yaparsa daha faydalı olabilir.

Erol
Erol - 12 ay Önce

Silivri başhekimi fatih velibeyoglu görevden alınmamış.görev değişikliği yaparak mimar sinan devlet hastane bbashekimi olarak atanmistir

Ah ah
Ah ah - 12 ay Önce

Makama doymadiniz gittiniz.anladimki bu kafadan hic bir sey olmaz. Adami gorevden aliyorsunuz. Sonra duyuyoruzki ayni adam 1 ay gecmeden baska bir ilde baska bir gorevde. Devletin hafizasi yokmu arkadas. Basarisiz yada parellelden sundan bundna gorevdena linan birisi tekrar ayni goreve nasil gelir. Boyle memleketmi yonetilir. Birde sagliktaki parelel senrika cemaat hala duruyor.

keşke
keşke - 10 ay Önce

İl müdürü de istifa etseymiş

SIRADAKİ HABER