Fatih Mehmet Velibeyoğlu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Başhekimliğine Atandı!

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Başhekimliğinde görev değişikliği oldu. Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi olan Fatih Mehmet Velibeyoğlu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesinin yeni başhekimi oldu.

Atamalar 15.10.2019, 10:44 15.10.2019, 11:22 Güler Sağlam
Fatih Mehmet Velibeyoğlu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Başhekimliğine Atandı!

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünde yaşanan görevden almalar ve değişiklikleri dün Sağlık Müdürlüğünde Deprem! Başkan - Başkan Yardımcısı ve Başhekim Görevden Alındı! haberimizle duyurmuştuk. Dün başlatılan değişim sonucunda Silivri Devlet Hastanesi Başhekimliğine Sağlık Hizmetleri Başkanı olan Uz. Dr. Kemal Tekeşin getirilirken, Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi olan Fatih Mehmet Velibeyoğlu’da Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Başhekimlik koltuğuna oturdu.

TIKLAYIN

Önümüzdeki günlerde devir teslimlerin gerçekleşmesi bekleniyor.

FATİH MEHMET VELİBEYOĞLU KİMDİR?

1977 yılında Kayseri 'de doğdu.İlk ve orta öğrenimini Kayseri'de yaptı. Lise öğrenimi Kocaeli Körfez Fen Lisesinde tamamladı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi  Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu ve aynı yıl Cerrahpaşa Tıp fakültesi İç Hastalıkları ihtisasına başladı. 2006 yılında İç Hastalıkları uzmanı olarak İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesine atandı. 2008 yılından itibaren aynı hastanede başhekim yardımcılığı görevini de yaptı. 2015 yılında başhekim yardımcısı olarak Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. 2015 Nisan ayında Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevlendirildi. Eylül 2016 ayından itibaren aynı hastanede hastane yöneticiliği görevini vekaleten 2017 Nisan ayına kadar yürüttü. 694 sayılı KHK gereğince 1.Aralık 2017'den  itibaren İstanbul Silivri Devlet Hastanesine Başhekim olarak göreve başladı. Evli olup 2 erkek çocuk babasıdır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Hms33 2 yıl önce
Darısı Mersine olur inşAllah
22
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?