Eşi Ameliyat Masasında Kriz Geçirirken Bekleyen Cerrah Cinayetten Tutuklandı! Eşi Ameliyat Masasında Kriz Geçirirken Bekleyen Cerrah Cinayetten Tutuklandı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca liderliğindeki Türkiye, Fransa, Almanya, Hollanda, İngiltere, Azerbaycan, Bosna Hersek, Kosova, Bulgaristan gibi 20 ülkenin sağlık heyetiyle TRAVELEXPO Ankara 6. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda bir araya gelecek. Bu etkinlik, Türkiye'nin sağlık turizmindeki iddiasını global bir platformda bir kez daha ortaya koyma fırsatı sunacak.

Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen fuar, aynı zamanda Ankara'dan kamu ve özel hastaneler, klinikler, sağlık tesisleri ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek, Ankara'nın sağlık hizmetlerini etkileyici bir şekilde tanıtacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, Ankara Ticaret Odası "Health Ankara" projesi ile başkentin sağlık turizmindeki konumunu güçlü bir şekilde vurgulayacak. Türkiye'nin sağlık turizmindeki başarı hikayesi, bu etkinlikte uluslararası arenada bir kez daha tescillenecek.