Mailde,

"Sayın Serhat Vahip OKAR, rahatsızlanan yolcumuza gösterdiğiniz özverili tıbbi müdahale ve uçuş ekibimize verdiğiniz destek için size içtenlikle teşekkür ederiz. Sizin gibi kıymetli doktorlarımızın seyahati esnasında tamamen gönüllü olarak tıbbi yardıma ihtiyacı olan diğer bir yolcumuza yardım etmesinin önemi ve değeri paha biçilemez"

ifadelerine yer verildi.

Memur Sendikalarınında Katılacağı Çalışma Meclisi 5 Yıl Aradan Sonra Toplanıyor Memur Sendikalarınında Katılacağı Çalışma Meclisi 5 Yıl Aradan Sonra Toplanıyor

Doktor Serhat Vahip OKAR, kendisine ulaşan teşekkür mailini sosyal medya hesabından paylaşarak,

"Çok düşünceli bir e-mail. O gün son derece profesyonel ve kooperatif olan nazik kabin ekibine esas ben teşekkür ederim"

şeklinde duygularını dile getirdi.

Türk Hava Yolları'nın takdir dolu sözleri, doktorun gönüllü yardımının önemine vurgu yaparak, "Sizin gibi kıymetli doktorlarımızın seyahati esnasında tamamen gönüllü olarak tıbbi yardıma ihtiyacı olan diğer bir yolcumuza yardım etmesinin önemi ve değeri paha biçilemez" denildi. Bu teşekkür, sadece bir doktorun profesyonelliğine değil, aynı zamanda insanlık değerlerine verilen öneme de dikkat çekti.