Hemşire eşini öldüren zanlı çocuğunun ifadesini kabul etmedi! Hemşire eşini öldüren zanlı çocuğunun ifadesini kabul etmedi!

Edinilen bilgilere göre, dün gece Yıldızeli ilçesinin Kalın köyünde bir arazi üzerinde meydana gelen olay, yaşanan anlaşmazlığın vahşi bir hal almasına neden oldu. İddiaya göre, İ.Ç. (33) isimli şahıs, henüz belirlenemeyen bir sebeple tartıştığı M.E.Ç.'yi (25), A.T.'yi (31) ve Y.T.'yi (42) ateş ederek yaraladı. Ardından aynı silahla kendisine başından ateş etti.

Olayın bildirilmesi üzerine sağlık ve jandarma ekipleri hızla olay yerine sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalenin ardından ambulanslarla çevredeki hastanelere sevk edildi. Ancak Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan İ.Ç., yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Soruşturma Başlatıldı

Olayın ardından yetkililer, yaşanan bu trajik olayın tüm detaylarını aydınlatmak amacıyla soruşturma başlattı. İ.Ç.'nin yaşadığı anlaşmazlığın sebebi ve olayın geniş çerçevesi üzerinde titiz bir çalışma yürütülüyor. Şehir halkı ve olayın yakın çevresi, yaşanan bu olayın ardındaki nedenleri öğrenmeye çalışıyor ve sonrasında nasıl bir önlem alınacağını bekliyor.