Sağlık Bakanlığı Önünde Eylem! Sağlık çalışanlarının Döner Sermaye talebi

Türk Sağlık-Sen "döner sermaye ödemelerinde yaşanan kayıplar nedeniyle" Sağlık Bakanlığı önünde eylem yaparak, ek ödeme sistemi ile ilgili taleplerini içeren dilekçelerini, Sağlık Bakanlığına teslim etti.

Türk Sağlık-Sen üyesi bir grup, döner sermaye sistemi ile ilgili taleplerini içeren dilekçelerini, Sağlık Bakanlığına teslim etti.

Türk Sağlık-Sen üyeleri, döner sermaye ödemelerinde kayıp yaşadıkları iddiasıyla bakanlık önünde bir araya geldi.

TIKLAYIN

Sendikanın Genel Başkanı Önder Kahveci, burada yaptığı konuşmada, sağlık çalışalarının döner sermaye ücretlerinde düzenleme yapılması gerektiğini belirtti.

"Döner sermayelerin kabul edilebilir bir düzeye yükseltilmesi ve adaletli dağıtımın tesis edilmesi temel talebimizdir." diyen Kahveci, döner sermaye sisteminin köklü şekilde değiştirilmesi gerektiğini kaydetti.

Konuşmanın ardından gruptakiler, döner sermaye sistemi ile ilgili taleplerini içeren dilekçelerini, Sağlık Bakanlığı yetkililerine teslim etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 00:13

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER