Başlığımız "Kim Bu Başhekim?" ve bu yazıda, Samsun'da seçim öncesi bir muhalefet partisinin milletvekili adayını desteklemek amacıyla yapılan başhekim atamasını inceledik. Olayın boyutu, muhalefet partisinin milletvekili adayını servislerde gezdirip kahvaltı verdirmesiyle daha da büyüdü. Bu durum, CHP'nin iktidarda olsaydığında böyle bir atamanın AK Parti milletvekili adayını hastanede gezdirme cesaretini gösterip gösteremeyeceği sorusunu akıllara getirdi.

Sorularımız açık ve net: AK Parti milletvekilleri ve teşkilatı, bu başhekim atamasını tekrar gerçekleştirecek mi? Peki, Cumhurbaşkanına bunun hesabını verebilecekler mi? Biz, gücümüzün yettiği en yüksek yerlere kadar bu soruların yanıtlarını arayacağız.

Devlet Hastanesi Başhekimi Birimleri Gezerek Çalışanlarını Motive Ediyor! Devlet Hastanesi Başhekimi Birimleri Gezerek Çalışanlarını Motive Ediyor!

Ayrıca, Sağlık İl Müdürü bu atamayı yaparsa altından kalkabilecek mi? Son olarak, bu başhekimin yeniden atanabilmesi için hangi MHP Samsun Milletvekili Sağlık İl Müdürüne baskı yapmaktadır?