Hastaneye ulaştırılan Sağlık-Sen üyeleri, sağlık işlemlerini tamamladıktan sonra Ankara içindeki şehirlerarası toplu taşıma merkezlerine veya konaklayacakları adrese güvenli bir şekilde bırakılıyorlar. Bu hizmetten faydalanmak isteyen Sağlık-Sen üyeleri, bulundukları illerdeki Sağlık-Sen Şube Başkanları ile iletişime geçerek ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanabiliyorlar.

Sağlık-Sen, üyelerinin sağlık sorunlarını ciddiye alıyor ve onların bu zorlu süreçlerinde yanlarında olmaya devam ediyor. Sağlık-Sen Taksi projesi, sosyal sendikacılığın gücünü ve dayanışmayı bir kez daha ortaya koyuyor. Sağlık-Sen, üyelerine sunduğu bu önemli hizmetle sosyal sorumluluk anlayışını en üst seviyede yaşatmaya devam ediyor.

Genel Başkan Doğan: Bize Göre Sendika, Çalışan İçin Vardır, Üyesi İçin Vardır

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Ek Ödeme Düzenlemesine İtiraz Etti! Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Ek Ödeme Düzenlemesine İtiraz Etti!

Sağlık-Sen Taksi projesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan, “Göreve geldiğimiz günden itibaren üyelerimiz için daha çok çalışmaya gayret ediyoruz. Deprem bölgesinde Sağlık-Sen İkram Evlerinin açılması, Sağlık-Sen Otel, Online İngilizce Dersleri, üniversiteye hazırlanan gençler için Sağlık-Sen Etüt Merkezi gibi önemli projeleri hayat geçirdik. Başlattığımız tüm projelerde, gerçekleştirdiğimiz bütün faaliyetlerde, giriştiğimiz bütün işlerde gayemiz üyelerimize hizmet etmektir. Çünkü bize göre sendika, çalışan için vardır, üyesi için vardır, üyesine hizmet etmek için vardır. Şimdi bu hizmetlere bir yenisini daha ekliyoruz. Sağlık-Sen Taksi hizmetiyle sağlık sorunları nedeniyle Ankara’ya gelen üyelerimize destek olacağız. Yeni projeler için de kollarımızı sıvayarak çalışmalara başlayacağız. Sosyal sendikacılık adına adımlarımızı bir bir atıyor, projelerimizi hayata geçiriyoruz”

İfadelerini kullandı.