Olay, Atatürk Mahallesi'nde meydana geldi. Görme engelli çocuğunun düştüğünü fark eden anne, kucağındaki diğer çocuğuyla birlikte çaresiz bir şekilde pencereye yetişmeye çalıştı. Ne yazık ki, yaşanan dramatik anlarda anne ve iki çocuğu, 6. kattan aşağıya düştü.

Olayın hemen ardından 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirim yapıldı ve olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Anne Semire Aktürk ile çocukları H. R. Aktürk (5) ve S. Aktürk (6) ilk müdahalenin ardından ağır yaralı olarak Kızıltepe Devlet Hastanesi ve özel bir hastaneye sevk edildi.

Ticaret Müdürlüğü Hastane Kantinindeki Fahiş Fiyatlara Ceza Yazdı Ticaret Müdürlüğü Hastane Kantinindeki Fahiş Fiyatlara Ceza Yazdı

Ne yazık ki, tüm müdahalelere rağmen anne Semire Aktürk ve oğlu H. R. hayatını kaybederken, kız çocuğunun tedavisi Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam ediyor. Anne Semire Aktürk ve eşinin sağlık personeli olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürerken, Kızıltepe halkı ve aileye başsağlığı dileklerini iletmek adına bir araya gelmeye devam ediyor.