Karakurt'un ölümüyle ilgili detaylar henüz netlik kazanmamış olsa da, olayla ilgili inceleme başlatıldı. Sağlık memuru Özkan Karakurt'un ailesi ve yakın çevresi tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı.

Tek Başına Yaşayan Dr. İbrahim Güngör Evinde Ölü Olarak Bulundu! Tek Başına Yaşayan Dr. İbrahim Güngör Evinde Ölü Olarak Bulundu!

Hakkari'nin Merkez İlçesi'nde yaşayan ve Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi'nde çalışan sağlık memuru Özkan Karakurt, ani bir şekilde hayatını kaybetti. Karakurt'un ailesi, oğullarına ulaşamayınca endişelenerek evine gitmeye karar verdi. Ancak Özkan Karakurt'un evinden yanıt alamayınca endişe arttı. Aile, gelişmeleri şüpheli buldu ve evin kapısını kırarak içeri girdi. Karakurt'un cansız bedeniyle karşılaşan aile büyük bir şok yaşadı.

ozcan-karakurt-1

Van Adli Tıp Morgu'nda yapılacak incelemenin ardından ölüm nedeni kesinlik kazanacak. Polis ekipleri, bu üzücü olayla ilgili ayrıntılı bir soruşturma başlattı.

30 yaşındaki Özkan Karakurt'un bekâr olduğu ve olay yerinden 45 kilometre uzaklıktaki Bağışlı (Xezekyan) Köyü'nde toprağa verileceği öğrenildi. Olayın ardından ayrıntılar netleştikçe güncellemeler sağlanacak.