Önder Kahveci, toplum liderleri adı altında veya dernek ve vakıf yöneticileri kisveleri altında, hiç kimsenin bölücü örgüt propagandası yapamayacağını vurgulayarak, bu konuda oldukça net bir duruş sergiledi. Kahveci, "Sendikacılar ya da birlik yöneticileri gibi toplum liderleri adı altında, dernek veya vakıf yöneticisi kisvesi altında hiç kimse bölücü örgüt propagandası yapamaz" ifadelerini kullandı.

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Ek Ödeme Düzenlemesine İtiraz Etti! Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Ek Ödeme Düzenlemesine İtiraz Etti!

Bu önemli toplantıda alınan kararlar ve yapılan istişareler, Türkiye ile AB arasındaki ilişkilerin geleceğini şekillendirecek nitelikteydi. Ancak Önder Kahveci'nin bölücü örgüt propagandasına karşı net duruşu, toplum liderlerinin sorumluluklarına vurgu yaparak, Türkiye'de birlik ve dayanışmanın önemini bir kez daha hatırlattı.

Türkiye-AB ilişkilerinin yanı sıra iç meselelere de değinilen bu önemli toplantıda, Önder Kahveci'nin açıklamaları dikkat çekti ve toplumda tartışma yaratan bölücü örgüt propagandasına karşı net bir mesaj verildi. Türkiye'nin iç ve dış politika konularında yaşanan gelişmeler, yakından takip edilmeye devam edecek.