Birçok banka sıfır faizli kredi kampanyası başlatarak vatandaşlara destek oluyor. 

İşte detaylar…

QNB Finansbank

QNB Finansbank, yeni müşterilere özel 30 bin TL kredi sunuyor. Bu kredi, 3 ay vadeli 20 bin TL taksitli nakit avans ve 6 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi şeklinde kullanılabiliyor.

Akbank

Akbank, yeni müşterilere özel 20 bin TL taksitli nakit avans kampanyası başlattı. 3 ay vadeli bu kredi, sıfır faizle sunuluyor. 20 bin TL’yi üç ayda geri ödeyebilecek durumdaysanız, Akbank sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Garanti BBVA

Garanti BBVA, yeni müşterilere özel 30 bin TL kredi kampanyası düzenliyor. Bu kredi, 6 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi ve 3 ay vadeli 20 bin TL nakit avans şeklinde kullanılabiliyor ve faiz uygulanmıyor.

Mehmet Şimşek: İlkemiz, Çok Kazanandan Çok, Az Kazanandan Az Vergi Alınması Mehmet Şimşek: İlkemiz, Çok Kazanandan Çok, Az Kazanandan Az Vergi Alınması

Türkiye İş Bankası

İş Bankası’nın sıfır faizli kampanyasında tutar 25 bin TL, vade ise üç ay olarak belirlenmiş. Bu kredi, taksitli nakit avans şeklinde sunuluyor.

TEB

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), yeni müşteri kampanyasıyla öne çıkıyor. TEB, sıfır faizli 35 bin TL kredi sunuyor. Bu kredi, 6 ay vadeli 10 bin TL ve 3 ay vadeli 25 bin TL nakit avans olarak kullanılabiliyor.

DenizBank

DenizBank, yeni müşterilere özel sıfır faizli 25 bin TL kredi kampanyası sunuyor. Bu kredi, 6 ay vadeli 10 bin TL ve 3 ay vadeli 15 bin TL nakit avans olarak kullanılabiliyor.

Enpara.com

Enpara.com, yeni müşterilere özel sıfır faizli 10 bin TL kredi kampanyası düzenliyor. Enpara’nın sunduğu vade imkânı ise 6 ay olarak belirlenmiş.

Bu fırsatlar sayesinde nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar, faiz ödemeden kredi kullanma imkânına sahip olabilecek. Her bankanın sunduğu farklı vade ve tutarlarda krediler, ihtiyaçlarınıza göre tercih yapmanızı kolaylaştırıyor.