Yarışmanın 100 bin TL'lik sorusunda verdiği cevapla geceye damga vuran isim, kendisini "deneyim avcısı" olarak tanıtan Doktor Tuba Güleç oldu.

Doktor Tuba Güleç'in yarışma performansı kadar, sosyal medya platformlarında çektiği ilginç yemek videoları da dikkat çekiyor. "İşlenmemiş gıda diyeti" adı altında yayınladığı bu videolarda, çiğ et yiyen fenomen doktor, izleyicilerini şaşırtan anlar yaşattı. Hem lezzetli hem de sıradışı yemek deneyimleri sunan Doktor Tuba Güleç, bu videolarıyla geniş bir takipçi kitlesi kazanmış durumda.

"Milyoner" yarışması, bu sezon büyük bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Dünya çapında en çok izlenen ve en büyük ödülü sunan bilgi yarışması, para ödülünü yenileyerek rekor bir meblağa ulaştırdı. Şimdi, yarışmacılar 5 milyon TL'lik büyük ödülün peşinde koşuyorlar. Bu yüksek meblağ, 13. soru olarak yarışmaya dahil edildi ve izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. "Kim Milyoner Olmak İster?" heyecanı her bölümüyle artarak devam ediyor ve yarışmacıların cevaplarını merakla bekliyoruz.

Kendisini Bakanlığa şikayet eden sağlıkçıyı darbetti iddiası! Kendisini Bakanlığa şikayet eden sağlıkçıyı darbetti iddiası!

doktor-4