Sağlıkçılardan yemek boykotu: Kalitesiz yemek istemiyoruz! Sağlıkçılardan yemek boykotu: Kalitesiz yemek istemiyoruz!

Vali Canalp, Memur-Sen'in kentin gururu olduğunu belirterek, "Memur-Sen bize gurur veriyor" ifadelerini kullandı. Ziyaret sırasında Vali Canalp, sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaparak, özellikle eğitim ve kentin genel sorunlarının çözümünde sivil toplum kuruluşlarının etkili bir rol oynadığını dile getirdi.

Vali Canalp, şunları söyledi: "Kentin daha ileriye taşınması için herkese görevler düşmektedir. Bunların başında da siz sivil toplum kuruluşları gelmektedir. Bu konuda Memur-Sen her zaman varlığını yanımızda hissettirmektedir. Bu da bizlere gurur veriyor, cesaret veriyor. İnşallah kentimizi el birliğiyle daha ileriye taşımaya gayret göstereceğiz."

Memur-Sen Batman İl Başkanı Şehmus Önlü ise ziyaretleriyle ilgili şunları ifade etti: "Ellerimizden geldiğince kentin sorunlarının çözümüne katkı sunma gayreti içerisindeyiz."

Bu olumlu ve işbirliği odaklı ziyaret, kentteki sivil toplum kuruluşlarının kentin gelişimi ve iyileştirilmesine olan katkılarını vurguluyor. Batman Valisi Ekrem Canalp'in Memur-Sen'e yönelik övgü dolu sözleri, işbirliği ve dayanışma ruhunu daha da pekiştiriyor.

Batman Sonsöz