Eğitim Bir Sen Başkanı Memur Maaşlarına Dair Öneride Bulundu Eğitim Bir Sen Başkanı Memur Maaşlarına Dair Öneride Bulundu

Sağlık Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan yardımcı hizmetler sınıfı ile ilgili önemli açıklama yaptı.

Yetkili Sendika Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan yardımcı hizmetler sınıfında görev yapan kamu çalışanlarının genel idari hizmetler sınıfına geçirilmeleri gerektiğini ifade etti.

Yardımcı hizmetler sınıfında görev yapanlar, genel idari hizmetler sınıfına geçirilerek yılların sorununun çözüme kavuşturulması gerektiğini kaydeden Doğan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda gündeme gelecek torba yasada yardımcı hizmetler sınıfındaki kamu çalışanlarının sorununun ele alınmasını istedi.

Geçtiğimiz hafta Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Genel Müdürü ile Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Koca’yı ziyaret eden Mahmut Faruk Doğan, Sağlık ve Sosyal hizmet çalışanlarının sorun ve taleplerini doğrudan Genel Müdürlere iletmişti.

Sağlık Sen’de Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan Başkanlığında Toplu Sözleşme Hazırlığı! Sağlık Sen’de Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan Başkanlığında Toplu Sözleşme Hazırlığı!

Sağlık Sen’de Mahmut Faruk Doğan Rüzgarı Sağlık Sen’de Mahmut Faruk Doğan Rüzgarı

Sağlık Sen’in Yeni Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan: Ücret Sendikacılığı Değil Hizmet Sendikacılığı Yapılmalı! Sağlık Sen’in Yeni Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan: Ücret Sendikacılığı Değil Hizmet Sendikacılığı Yapılmalı!

Mahmut Faruk Doğan Kimdir? Sağlık Sen Mahmut Faruk Doğan Nereli? (2) Mahmut Faruk Doğan Kimdir? Sağlık Sen Mahmut Faruk Doğan Nereli? (2)

Doğan’ın yaptığı görüşmelerin ardından Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav tarihi belli olurken sağlık çalışanlarının teşvik ödemelerinin tavandan ödenmesi için Bakanlığın çalışma yapacağına dair Genel Müdür’den söz almıştı.