Bu özel ziyarette, Kapadokya Hastanesi Başhekim Fatih Yakut, İdari İşler Müdürü Aslı Güller ve Başhemşire Yasemin Ulukuş, kentte göreve yeni başlayan İl Sağlık Müdürü Operatör Dr. Hasan Tartar'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyaret kapsamında gerçekleşen bilgi alışverişinde, sağlık sektöründeki gelişmeler ve işbirliği olanakları ele alındı. İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Tartar, Özel Kapadokya Hastanesi yönetiminin nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, işbirliği ve iletişim olanaklarının artırılmasının önemine vurgu yaptı.

Ameliyata Eldivensiz, Maskesiz Ve Bonesiz Giren Profesör, Kendisini Uyaran Hemşirelere Çıkıştı! Ameliyata Eldivensiz, Maskesiz Ve Bonesiz Giren Profesör, Kendisini Uyaran Hemşirelere Çıkıştı!

Özel Kapadokya Hastanesi'nin başhekim ve yöneticileri, ziyaretin amacının, kentteki sağlık hizmetlerine destek sağlamak ve işbirliği imkanlarını değerlendirmek olduğunu belirttiler. İl Sağlık Müdürü Tartar ise bu nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, kurumlar arası işbirliğinin sağlık hizmetlerini daha etkili kılacağını ifade etti.

Editör: Serap