Erzurum Şehir Hastanesi, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru ile hekimlerinden Uz. Dr. Belkıs Aygün'ün vefat haberini kamuoyuna duyurdu. Hastanenin paylaşımında, "Hastanemiz hekimlerinden Uz. Dr. Belkıs AYGÜN vefat etmiştir. Erzurum Şehir Hastanesi ailesi olarak merhume için Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz" denildi.

Genç Başhekim Dr. Serkan Kaydan Hayatını Kaybetti! Genç Başhekim Dr. Serkan Kaydan Hayatını Kaybetti!

Erzurum Şehir Hastanesi Başhakemi Doç. Dr. İbrahim Hakkı Tör de yaşadığı üzüntüyü dile getirerek yayınladığı başsağlığı mesajında,

“Değerli çalışma arkadaşlarım, hastanemiz hekimlerinden hepimizin tanıdığı, sevdiği Pediatri doktorumuz, yine çalışma arkadaşımız Cüneyt Beyin kıymetli eşi Belkıs hanım Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Rabbim merhametiyle muamele eylesin. Uzun senelerdir mücadele etti, o adını bile anmak istemediğimiz hastalıkla. Biz kendisini hep iyi bildik, iyiliğini, insanlığını gördük. Şimdi ömrü verenin, kaderin sahibine omuzlarda uğurluyoruz. Rabbin ona güzellikler ihsan eylesin, kabrini cennet bahçesine çevirsin, geride kalan iki evladına ve eşine sabırların en büyüğünün versin. Rabbim ondan razı olsun, başımız sağ olsun”

ifadelerine yer verdi.