Bu nadir yetenek, geçtiğimiz günlerde bir hasta yakını tarafından yapılan teşekkür içerikli bir paylaşım ile bir kez daha öne çıktı. Hasta yakını, Dr. Doğan'a teşekkür ederek, "İyi ki varsınız" dedi. Paylaşımda, "Sayın Ulaş Bey, ben iki çocuğumla mücadele ederken o kadar insanın kapısına gittim ve hep eli boş döndüm. Ama size bir mesajla ulaştım ve siz hiç tereddüt etmeden bana ve Ömer’e yardımcı oldunuz. Allah razı olsun, İyi ki varsınız! Çok teşekkür ederim…" ifadelerine yer verildi.

Dr. Ulaş Doğan'ın insanlara duyarlı yaklaşımı ve sağlık alanındaki üstün yetenekleri, ilçedeki hastalarının güvenini kazanmasını sağlıyor. Bu teşekkür mesajı, Dr. Doğan'ın sadece bir hekim olarak değil, aynı zamanda bir insan olarak da nasıl değerli olduğunu gösteriyor. Darıca İlçe Sağlık Grup Başkanı, her geçen gün daha fazla insanın takdirini kazanmaya devam ediyor ve ilçede sağlık hizmetlerinin kalitesini yükseltmeye kararlı görünüyor.

‘Hastanelerde güvenlik diye bir şey yok’ ‘Hastanelerde güvenlik diye bir şey yok’

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Yapılan paylaşımda “Sayın Ulaş Bey, ben iki çocuğumla mücadele ederken o kadar insanın kapısına gittim hep eli boş döndüm. Ama size bir mesajla ulaştım hiç tereddüt etmeden bana ve Ömer’e yardımcı oldunuz.  Allah razı olsun, İyi ki varsınız! Çok teşekkür ederim…”

SOSYAL MEDYADAN DOĞAN’A DESTEK

Öte yandan pekçok sosyal medya kullanıcısı Doğan’a Darıca’da yaptığı hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Pekçok sosyal medya kullanıcısı Dr. Doğan’ın bir iki olayda değil pekçok kez hastalarına hasta yakınlarına yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardımcı olduklarını dile getirdi: İşte Dr. Doğan’la ilgili yapılan yüzlerce o paylaşımdan sadece bir kaçı: “Adam Gibi Adamdır Sevgili Ulaş Hocam”, “Sen kime yardım etmedin ki Allah senden razı olsun, Kıymetli müdürüm”, “Altına imzamı atarım bu notun. Herkese ne kadar destek olup, yardımcı olduğunuzun bizzat şahitlerindenim müdürüm. Yüreğinize sağlık”, “İşini Allah rızası için yapan değerli kurum amirim, Allah sizede sağlık sıhhat afiyet versin. iyi ki varsınız “, “Rabbim sizin gibi güzel insanların sayısını artırsın. Değerli hocam” (ÜMİT ÜLKER)